Rīgā +21 °C
Otrdiena, 2. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina

Kārlim Skrastiņam zaudējums pēcspēles metienos

Latvijas izlases aizsarga Kārļa Skrastiņa pārstāvētais Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Dalasas Stars svētdien piedzīvoja trešo zaudējumu jaunajā sezonā, pēcspēles metienos ar 3:4 piekāpjoties Vankūveras Canucks, informē līga.Dalasas komandu mača sākumā vadībā izvirzīja Maiks Ribeiro, bet līdz trešās trešdaļas sākumam Canucks jau bija izvirzījies vadībā ar 2:1.

Pēdējā perioda sākumā Breds Ričardss panāca izlīdzinājumu, taču drīz vien vankūverieši atguva vadību. Neizšķirtu pusotru minūti pirms pamatlaika beigām panāca Džeimijs Bens. Pēcspēles metienos rezultatīvi bija abi Vankūveras Canucks spēlētāji, bet Stars hokejisti abas reizes bija neprecīzi.Kārlis Skrastiņš Dalasas Stars sastāvā laukumā pavadīja 18 minūtes un 39 sekundes, rezultativitātes punktus neguva un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1. Dalasas Stars ar pieciem punktiem četrās spēlēs ieņem astoto vietu NHL Rietumu zonā.Svētdienas otrajā spēlē Ņujorkas Rangers savā laukumā ar 3:0 pārspēja Anaheimas Ducks. Rangers visus vārtus guva pēdējā trešdaļā, bet uzvarētāju vārtos sauso spēli aizvadīja Stīvens Valikets, kurš atvairīja visus 18 pretinieku metienus.