Makdeivids gūst 200.vārtus NHL karjerā, bet Bobrovskim 300.uzvara

Konors Makdeivids ar diviem vārtiem, tostarp 200.savā Nacionālās hokeja līgas (NHL) karjerā, ceturtdien palīdzēja Edmontonas Oilers gūt pārliecinošu uzvaru, bet vārtsargs Sergejs Bobrovskis ar Floridas Panthers izcīnīja savu 300.uzvaru.

Edmontonas "Oilers" viesos ar 5:1 (1:0; 2: 0, 2:1) pārspēja Arizonas "Coyotes".

"Oilers" labā rezultātu atklāja Vorens Fegele. Otrajā periodā mazākumā viesu pārsvaru palielināja Zeks Haimens, kurš trešajā periodā guva vārtus arī vairākumā. Makdeivids savus 200.vārtus NHL guva otrā perioda vidū, bet trešā perioda vidū vairākumā vēlreiz pārspēja pretinieku vārtsargu. Viņš izdarīja arī vienu rezultatīvu piespēli, bet divas reizes rezultatīvi piespēlēja Raiens Nūdžents-Hopkinss.

Savā pirmajā spēlē "Coyotes" kreklā vārtus guva Daisins Majo. Arizonas komanda šajā sezonā zaudējusi visās četrās aizvadītajās spēlēs.

Savukārt ceturto uzvaru četrās spēlēs izcīnīja Floridas "Panthers", kas savā laukumā ar 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) pārspēja Kolorādo "Avalanche". "Panthers" vārtsargs atvairīja 30 pretinieku raidītās ripas, izcīnot savu 300.uzvaru NHL.

Antons Lundels guva vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, bet pa vienam precīzam raidījumam Sema Beneta, Sema Reinhārta un Kārtera Verheigi kontā. Meisons Mārčments divreiz rezultatīvu piespēlēja.

"Avalanche" vienīgos vārtus pirmā perioda izskaņā guva Miko Rantanens, panākot 1:1. Jūnass Jūhansons Kolorādo vārtos atvairīja 34 metienus.

Čikāgas "Blackhawks" piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas, ar rezultātu 1:4 (1:1, 0:2, 0:1) savā laukumā piekāpjoties Vankūveras "Canucks".

Broks Besers, Džeisons Dikinsons, Teners Pīrsons un Konors Gārlends, bet "Blackhawks" vienīgos vārtus vairākumā guva Alekss Debrinkets, pirmā perioda vidū izlīdzinot rezultātu 1:1.

Kails Konors ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli palīdzēja Vinipegas "Jets" izcīnīt pirmo uzvaru četrās spēlēs, ar 5:1 (1:1, 1:0, 3:0) pārspējot Anaheimas "Ducks".

Pjērs Liks Dibuā izcēlās ar vieniem vārtiem un rezultatīvu piespēli, bet vēl pa vārtiem guva Endrjū Kops un Džošs Morisejs.

Spēles trešajā minūtē "Ducks" rindās vairākumu izmantoja Trojs Terijs, tomēr pēc tam pretinieki guva piecus bezatbildes vārtus.

2+1 statistikas ailēs nopelnīja arī Sebastians Aho, kura pārstāvētā Karolīnas "Hurricanes" ar 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) uzvarēja Monreālas "Canadiens", kas pirmo reizi kopš 1995.gada zaudējusi pirmās piecas sezonas spēles.

Pa vieniem vārtiem "Hurricanes" rindās guva Andrejs Svečņikovs un Jesperi Kotkaniemi, bet divas rezultatīvas piespēles izdarīja gan Vinsents Tročeks, gan Teuvo Teravainens. "Canadiens" vienīgos vārtus otrā perioda beigās, realizējot vairākumu, guva Tailers Tofoli.

Atvairot 33 metienus, karjerā devīto sauso spēli aizvadīja Jakobs Markstrēms, kura pārstāvētā Kalgari "Flames" ar 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) pārspēja Detroitas "Red Wings", kas piedzīvoja pirmo zaudējumu jaunajā NHL regulārajā sezonā.

Pa vieniem vārtiem "Flames" rindās guva Elīass Lindholms, Endrjū Mengaipeins un Metjū Tkačuks, bet Eriks Gudbrensons divas reizes rezultatīvi piespēlēja.

Trešo uzvaru pēc kārtas izcīnīja Ņujorkas "Rangers", viesos ar 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) pārspējot Nešvilas "Predators".

Filips Hitils pirmajā periodā atklāja rezultātu, bet otrajā periodā Filips Tomasīno rezultātu izlīdzinaja. Deviņas minūtes un septiņas sekundes pirms spēles beigām Aleksis Lafrenjē guva uzvaras vārtus. Sešas sekundes tukšos pretinieku vārtos ripu raidīja Semijs Bleiss.

Ceturto spēli pēc kārtas punktus guva Aleksandrs Ovečkins, ar divām rezultatīvām piespēlēm palīdzot Vašingtonas "Capitals" ar 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) uzvarēt Ņūdžersijas "Devils".

1+1 statistikas ailēs sakrāja Jevgeņijs Kuzņecovs un Daniels Sprongs, bet pa vieniem vārtiem guva Entonijs Manta un Dmitrijs Orlovs.

Goda vārtus trešā perioda 14.minūtē "Devils" rindās guva Janne Kuokanens, realizējot vairākumu.

Jau ziņots, ka Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins ceturtdien palīdzēja Kolumbusas "Blue Jackets" izcīnīt uzvaru, ar rezultātu 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 1:0) pagarinājumā pieviecot Ņujorkas "Islanders", bet citā spēlē Rūdlofa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" ar rezultātu 2:1 (0:1, 2:0, 0:0) uzvarēja Latvijas uzbrucēja bijušo komandu Otavas "Senators".