Trešdiena, 16. oktobris
Daiga, Dinija, Dinārs

papildināts (9:54) - Girgensons aktīvs aizsardzībā, Sabres svin pirmo panākumu savā laukumā un izvairās no NHL antirekorda

Pirmo uzvaru savā laukumā šosezon otrdien izcīnīja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda, kas ar 3:2 pēcspēles metienos pārspēja Losandželosas Kings. Tā bija tikai Sabres ceturtā uzvara 20 spēlēs un pirmā 10 mājas spēlēs, bet komanda aizvien ieņem pēdējo vietu kā Austrumu konferences, tā visas līgas kopvērtējumā.

Uzvara paglābusi Sabres no kāda NHL antirekorda atkārtošanas - tieši pirms 20 gadiem Pitsburgas Penguins komanda savu skatītāju priekšā nespēja uzvarēt sezonas pirmās 10 spēles.

Pirmie vārtus jau 2.minūtē guva viesi, izceļoties Džastinam Viljamsam, taču rezultatīvs turpinājums nesekoja. Tikmēr Sabres pacietīgi atspēlējās - spēles vidū rezultatīvākais Bufalo hokejists Koudijs Hodžsons panāca 1:1, bet 3.perioda sākumā realizēja arī vairākumu. Cerības uz uzvaru pamatlaikā mājiniekiem atņēma Dvaits Kings, trīsarpus minūtes pirms beigu sirēnas raidot ripu Raiena Millera sargātajā cietoksnī. Papildlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās, bet pēcspēles metienos Sabres uzvaru nodrošināja Mets Molsons, kuram rezultatīvas piespēles arī abos Hodžsona vārtu guvumos pamatlaikā. Millers mājinieku vārtos atvarīja 43 metienus, pelnīti tiekot atzīts par mača spožāko zvaigzni.

Girgensons uz ledus aizvadīja 16 minūtes un 16 sekundes (2:20 mazākumā), atzīmējoties ar četriem bloķētiem metieniem, diviem spēka paņēmieniem un negatīvu lietderības koeficientu -1. Sezonas 19 mačos viņam pieci (1+4) punkti un -1 lietderība.

Nākošo spēli Sabres aizvadīs piektdien, kas pie sevis uzņems Toronto Maple Leafs.

Pievienota 2.rindkopa

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta otrdienas spēļu rezultāti (avots: LETA):

Bufalo "Sabres" - Losandželosas "Kings" 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0) - pēcspēles metienu sērijā;
Karolīnas "Hurricanes" - Kolorado "Avalanche" 2:1 (1:0, 1:1, 0:0);
Ņujorkas "Rangers" - Ņūdžersijas "Devils" 2:3 (0:0, 1:2, 1:1);
Ņujorkas "Islanders" - Nešvilas "Predators" 3:1 (2:0, 1:0, 0:1);
Vašingtonas "Capitals" - Kolumbusas "Blue Jackets" 4:3 (0:0, 1:1, 2:2, 1:0) - pagarinājumā;
Detroitas "Red Wings" - Vinipegas "Jets" 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1) - pēcspēles metienu sērijā;
Floridas "Panthers" - Anaheimas "Ducks" 3:2 (0:2, 2:0, 1:0);
Monreālas "Canadiens" - Tampabejas "Lightning" 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1) - pēcspēles metienu sērijā;
Otavas "Senators" - Filadelfijas "Flyers" 0:5 (0:1, 0:2, 0:2);
Sentluisas "Blues" - Fīniksas "Coyotes" 2:3 (1:2, 0:0, 1:0, 0:1) - pagarinājumā;
Kalgari "Flames" - Sanhosē "Sharks" 2:3 (0:2, 0:0, 2:0, 0:1) - pagarinājumā.

Pietrūka kapteiņa

VEF Rīga piekāpjas izrāvienu cīņā Čempionu līgas spēlē.

Izcelties ganāmpulkā

Divvirzienu līgums Anžejam Pasečņikam paver iespējas Milvoki Bucks pārbaudes spēlēs.