Sestdiena, 12. oktobris
Valfrīds, Kira

Pēc uzvaras otrajā papildlaikā Bruins nonāk soļa attālumā no iekļūšanas Stenlija kausa finālā

Trešo uzvaru NHL Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijā trešdien savā laukumā izcīnīja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas Bruins komanda, kas mača otrajā papildlaikā ar 2:1 uzveica Pitsburgas Penguins. Tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām Bruins izvirzījušies vadībā ar 3:0.

Vārtus laukuma saimnieki guva jau mača 2.minūtē, kad izcēlās Stenlija kausa izcīņas rezultatīvākais hokejists Daniels Krejči. Neizšķirtu Pitsburgai mača vidū panāca Kriss Kunics, bet atlikušajās gandrīz 32 minūtēs rezultāts vairs nemainījās. Neizšķirts 1:1 uz tablo saglabājās arī pēc pirmajām papildu 20 minūtēm un tikai otrā papildlaikā 16.minūtē (spēles 96.minūte) Patriss Beržerons pēc Breda Maršāna un Jaromīra Jāgra piespēlēm guva uzvaras vārtus - 2:1. Tieši Beržeronu atzina par mača spožāko zvaigzni.

Jāpiebilst, ka Bruins vārtsargs Tūka Rasks tika galā ar 53 pretinieku metieniem, bet Tomašs Vokūns Penguins vārtos atvairīja 38 no 40 mājinieku raidījumiem. Daugaviņš, kurš līdz šim piedalījies tikai vienā play-off mačā, kārtējo reizi palika Bruins rezervē.

Bostona jau piektdien savā laukumā var nodrošināt vietu Stenlija kausa finālā. Tikmēr Rietumu finālā Čikāgas Blackhawks ar 2:1 atrodas vadībā pret Losandželosas Kings, tur ceturtais mačs norisināsies ceturtdien Losandželosā.