Svētdiena, 13. oktobris
Irma, Mirga

Podziņam pirmie vārti Vitjaz; CSKA un Spruktam panākums pret Minsku

Pirmos vārtus šosezon Čehovas Vitjaz kluba labā ceturtdien guva Ainārs Podziņš, palīdzot klubam savā laukumā ar 2:1 KHL regulārā čempionāta mačā uzveikt Oskara Bārtuļa pārstāvēto Doņeckas Donbass klubu. Pie uzvaras tika arī Jānis Sprukts un Maskavas CSKA, kas savā laukumā ar identisku 2:1 uzveica Minskas Dinamo.

Podziņš vārtus pēc Braiena Feihi piespēles guva mača 9.minūtē, pārspējot Donbass vārtsargu Krisu Holtu un tobrīd panākot 1:1. Šāds rezultāts saglabājās līdz pat mača 53.minūtei, kad Džošua Henesī čehoviešiem guva uzvaras vārtus. Podziņš Čehovas kluba trešajā uzbrucēju virknējumā uz ledus pavadīja 14:05 minūtes, izdarot četrus metienus. Tikpat bieži Vitjaz vārtsargu traucēja arī Donbass otrās maiņas aizsargs Oskars Bārtulis, kurš uz ledus pabija 19 minūtes un 35 sekundes, nopelnot arī vienu divminūšu noraidījumu.

Atgādināsim, ka Podziņš 28.decembrī lauza līgumu ar Rīgas Dinamo klubu, kura sastāvā šosezon bija pieteikts vairākām cīņām, taču laukumā nedevās. Hokejists līgumu ar Čehovas Vitjaz noslēdza līdz sezonas beigām. Sešās aizvadītajās spēlēs Podziņš nopelnījis 3 (1+2) rezultivitātes punktus.

Tikmēr Jānis Sprukts Maskavas CSKA 4.maiņā uz ledus pabija vien astoņas minūtes un 32 sekundes, kuru laikā uzvarēja vienā no septiņiem iemetieniem. CSKA labā vārtus guva Niklass Pēršons un Igors Radulovs, bet minskiešiem precīzs bija Sergejs Drozds.

KHL Rietumu konferencē CSKA atguva 2.pozīciju (88 punkti 45 mačos), Donbass ir 10.vietā (59 punkti 46 spēlēs), bet Vitjaz pakāpušies uz 12.vietu - 49 punkti 45 spēlēs.