Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Rīgas Dinamo hokejisti sarūpē līdzjutējiem Ziemassvētku dāvanu

Rīgas Dinamo hokejisti sarūpējuši Ziemassvētku dāvanu saviem līdzjutējiem. Kontinentālās hokeja līgas kārtējā mačā viņi savā laukumā uzvarēja Omskas Avangard komandu ar slaveno Jaromiru Jagru priekšgalā – 2:0. Vārtus guva Aigars Cipruss un Mets Elisons.Pirmā trešdaļa pagāja līdzīgā cīņā. Abām komandām bija 2 – 3 labas izdevības atklāt rezultātu, taču uzdevumu augstumos bija vārtsargi Pruseks un Fomičovs.

Dinamiešiem reālākās izredzes gūt vārtus bija pēc Dārziņa metiena, ko vārtsargs notvēram, kā arī epizodē, kad ripa rikošetā no Avangard aizsarga slidas aizlidoja pavisam tuvu vārtu stabam.Trešdaļas beigās bīstamāk uzbruka viesi, un vienu reizi ripa trāpīja pa Pruseka vārtu stabiņu.Uzsākto ofensīvu Avangard hokejisti mēģināja turpināt arī pēc pārtraukuma, un otrās trešdaļas pirmajās minūtēs pie Dinamo vārtiem gāja karsti. Taču, izturējuši pirmo spiedienu, arī rīdzinieki devās uzbrukumā. Pēc ļoti labas Tribuncova piespēles viesu zonā ieslidoja Cipruss un ar lielisku metienu vārtu augšējā stūrī guva savus pirmos vārtus Dinamo sastāvā – 1:0.Aizraujošs uzbrukuma hokejs turpinājās arī pēc šīs epizodes. Mājinieku rindās labas iespējas palielināt pārsvaru bija Elisonam, Hosam, Dārziņam. Trešdaļas beigās Dinamo ieguva tiesības gandrīz 40 sekundes spēlēt piecatā pret trijiem omskiešiem, taču vairākumu ne tikai neizdevās realizēt, bet divminūšu sodu par rupju spēka paņēmienu nopelnīja Hartigans.Veiksmīga rīdziniekiem izrādījās arī trešās trešdaļas piektā minūte. Mets Elisons laukuma centrā atņēma pretiniekiem ripu, piespēlēja to Hosam, saņēma atpakaļ un ar precīzu metienu otrreiz pārspēja Fomičovu.Avangard metās atspēlēties, taču lielisks Dinamo vārtos bija Pruseks, palīdzot rīdziniekiem izcīnīt uzvaru ceturtajā spēlē pēc kārtas un pats nopelnot mača labākā spēlētāja balvu.

Sestdien Dinamo Rīgā uzņems Voskresenskas Himik.

xc

Dinamo un Avangard treneri īpaši uzteic Pruseku

Dinamo hokejisti pakāpušies uz 15.vietu KHL turnīra tabulā

Kontinentālā hokeja līga

Rīgas Dinamo – Omskas Avangard 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Vārti
: 24:06 Cipruss (Tribuncovs) – 1:0, 44:20 Elisons (Hosa) – 2:0

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...