Rīgā +18 °C
Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Rīgas Dinamo pretinieki otrajā kārtā būs Jaroslavļas Lokomotiv hokejisti

Rīgas Dinamo hokeja kluba pretinieki Gagarina kausa izcīņas ceturtdaļfinālā būs Jaroslavļas Lokomotiv hokejisti, kuri sestdien pirmās kārtas izšķirošajā septītajā spēlē savā laukumā ar 6:1 pārliecinoši pieveica Minskas Dinamo komandu (sērijā 4:3).

APTAUJA: Kā Rīgas Dinamo hokejistiem veiksies Gagarina kausa otrajā kārtā pret Jaroslavļas Lokomotiv?

Pēc iepriekš noteiktā kalendāra, pirmās divas spēles sērijā līdz četrām uzvarām paredzētas 8.un 10.martā Jaroslavļā, bet 12.un 14.martā komandas tiksies Dinamo laukumā. Ja būs nepieciešams, tad nākamās spēles rīdzinieki aizvadīs 16.martā viesos, 18.martā savās mājās un 20.martā izbraukumā.

Kontinentālās hokeja līgas regulāro sezonu Rietumu zonā Lokomotiv hokejisti pabeidza pirmajā vietā (108 punkti), bet Rīgas Dinamo – septītajā (81 p.).

Šosezon KHL čempionātā Dinamo un Lokomotiv tikās divas reizes un katra komanda guva pa vienai uzvarai savās mājās – 5:3 Rīga un 3:1 Jaroslavļā. Klubi divreiz tikās arī pirms sezonas Latvijas dzelzceļa kausa izcīņā – grupas turnīrā 5:1 uzvarēja rīdzinieki, bet finālā ar tādu pašu rezultātu pārāki bija viesi.

Otrajā Gagarina kausa ceturtdaļfināla sērijā ar Rietumu zonas klubu piedalīšanos tiksies Sanktpēterburgas SKA un Mitišču Atlant vienības.

Dārziņš: Ļoti būtiski būs tas, kā spēsim atjaunoties

Latvijas hokeja izlasei pirms otrdien paredzētās izšķirošās spēles ar ASV par iekļūšanu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā ļoti svarīga būs spēlētāju atjaunošanās pēc smagā mača ar slovākiem, pirmdi...