Trešdiena, 16. oktobris
Daiga, Dinija, Dinārs

Rīgas Dinamo revanšējas Masaļskim un Jugra komandai

Rīgas Dinamo hokejisti svētdien Kontinentālās hokeja līgas kārtējā spēlē ar 2:1 pagarinājumā pārspēja Latvijas valstsvienības pamatvārtsarga Edgara Masaļska pārstāvēto komandu Hantimansijskas Jugra, revanšējoties par zaudējumu šīs sezonas abu vienību pirmajā savstarpējā cīņā. Četru mājas spēļu sēriju rīdzinieki pabeigs otrdien ar maču pret Omskas Avangard.

Šuplers pēc Dinamo uzvaras pār Jugra uzteic abu komandu vārtsargus

Salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli (0:4 pret Astanas Baris) rīdzinieku sastāvā notikušas vairākas izmaiņas. Kopā ar J.Rēdlihu aizsardzībā spēlē Jānis Andersons, uzbrukumā vienā maiņā apvienoti Karsums, Sprukts un Ankipāns, pie M.Rēdliha un Karamnova pārcelts Troters, bet ceturtajā maiņā potītes savainojumu atsvaidzinājušā Hartigana vietā spēlē Meija.

Pirmajā trešdaļā abu komandu hokejisti enerģiski meklēja iespējas uzbrukumā un abām vienībām bija vismaz pa trim labām izdevībām atklāt rezultātu. Taču uzdevumu augstumos bija abi Edgari – Lūsiņš un Masaļskis, kurš perioda beigās neitralizēja Ņiživija izgājienu viens pret vienu.

Otro trešdaļu sāncenši iesāka vēl aktīvāk, un jau pirmo piecu minūšu laikā abi vārtsargi vairākas reizes bija spiesti demonstrēt savu reakciju. Turpinājumā krietni vairāk darba bija Masaļskim, mazliet rīdziniekiem arī pietrūka veiksmes.

Vienu reizi ripa trāpīja arī pa Lūsiņa sargāto vārtu stabu, bet perioda vidū Dinamo vārtsargs neļāva Buļanskim realizēt soda metienu. 33.minūtē ripa pirmo reizi pabija Jugra vārtos, taču mirkli iepriekš Karsums bija pārkāpis noteikumus.

Ritēja jau trešdaļas pēdējā minūte, kad rezultātu beidzot izdevās atklāt Ģirtam Ankipānam.

Trešo periodu komandas iesāka mazliet uzmanīgāk, īpaši laukuma saimnieki, un trešdaļas pirmajā pusē neliels pārsvars piederēja Jugra hokejistiem. Perioda vidū uz brīdi aktivizējās dinamieši, tomēr sešarpus minūtes līdz pamatlaika beigām Jevgeņijs Blohins ar ļoti precīzu metienu “devītniekā” panāca izlīdzinājumu – 1:1.

Papildlaikā divreiz viesus no vārtu zaudējumu glāba Masaļskis, bet pēc Surovija un Karsuma saspēles arī viņš bija bezspēcīgs.

Abas komandas šosezon vienu reizi jau tikušās – septembra beigās Jugra savā laukumā svinēja uzvaru 3:2.

Kontinentālā hokeja līga

Rīgas Dinamo – Hantimansijskas Jugra 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0)

Vārti: 39:42 Ankipāns (Laviņš , Karsums) – 1:0 , 53:41 Blohins (Maļuškins) – 1:1, 62:39 Karsums (Surovijs, J.Rēdlihs) – 2:1

Nerealizēts soda metiens: Buļanskis (30.min.)

Metieni: 27 - 26
Soda min.: 8 - 10
Iemetieni: 35 - 27

Dinamo: Lūsiņš, J.Rēdlihs – Andersons, Ņiživijs – Petrovickis – Surovijs, Sotnieks – Reķis, Karsums – Sprukts – Ankipāns, Laviņš – Galviņš, Troters – Karamnovs – M.Rēdlihs, Bukarts – Džeriņš – Meija, Podziņš