Rīgā +19 °C
Ceturtdiena, 13. jūnijs
Uva, Ainārs, Zigfrīds

Salavat Julajev un Ak Bars hokejisti tiksies Gagarina kausa pusfinālā

Ufas Salavat Julajev un Kazaņas Ak Bars klubu hokejisti, svētdien izcīnot uzvaras ceturtdaļfināla sēriju sestajās spēlēs, iekļuvuši Gagarina kausa izcīņas pusfinālā, jeb Austrumu konferences finālā.Salavat Julajev izbraukumā ceturto reizi pārspēja Ņižņekamskas Ņeftehimik komandu 2:1. Viesus pirmās trešdaļas vidū vadībā izvirzīja Aleksandrs Perežogins.

Otrā perioda beigās Maksims Jakuceņa panāca izlīdzinājumu, bet nepilnas četras minūtes līdz pamatlaika beigām Perežogins guva uzvaras vārtus.Pašreizējie Gagarina kausa īpašnieki Kazaņas Ak Bars hokejisti ar rezultātu 4:2 pabeidza sēriju pret Magņitogorskas Metallurg – sestā spēle 3:1. Otrajā trešdaļā precīziem metieniem apmainījās Petri Kontiola un Jevgeņijs Medvedevs, bet tad divus vārtus mājinieku labā guva Aleksejs Badjukovs.Jau ziņots, ka Rietumu konfereces finālā sacentīsies Jaroslavļas Lokomotiv un Oļega Znaroka trenētais HK MVD.