Rīgā +21 °C
Otrdiena, 2. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina

Skrastiņam rezultatīva piespēle Dalasas Stars sausajā uzvarā pār Predators

Kārlis Skrastiņš nopelnījis pirmo rezultativitātes punktu Nacionālās hokeja līgas jaunajā sezonā.Dalasas Stars spēlē pret Nešvilas Predators latviešu aizsargs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Tobijam Petersenam trešajā trešdaļā, palīdzot komandai izcīnīt pārliecinošu uzvaru 6:0.Skrastiņam arī bija lielākais spēles laiks starp Stars hokejistiem (21 minūte, 37 sekundes) un labākais lietderības koeficients (+3).

Pa vārtiem Kārlis meta vienu reizi.Stars vārtsargs Mārtijs Turko atvairīja visus 29 metienus.Zaudējumu izbraukuma spēlē Ņujorkā pret Rangers piedzīvojuši Losandželosas Kings hokejisti – 2:4.Raitis Ivanāns uz ledus bija nepilnas piecarpus minūtes, nopelnīja divminūšu sodu un lietderības koeficientu –1.Divus vārtus, tajā skaitā divsimtos NHL karjerā, Rangers labā guva Vāclavs Prospals.