Rīgā +25 °C
Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Ufas Salavat Julajev hokejisti kļuvuši par Gagarina kausa ieguvējiem

Par Kontinentālās hokeja līgas galvenās balvas Gagarina kausa ieguvējiem sestdien kļuvuši Ufas Salavat Julajev kluba hokejisti. Fināla piektajā spēlē savā laukumā viņi dramatiskā galotnē ar 3:2 pārspēja Mitišču Atlant vienību un vinnēja sērijā 4:1.Rezultātu astotajā minūtē atklāja Andrejs Taratuhins, un minimālu pārsvaru Salavat Julajev hokejistu saglabāja līdz trešās trešdaļas sākumam, kad, spēlējot piecatā pret trijiem mājiniekiem, Jans Mareks panāca izlīdzinājumu 1:1.

Piecarpus minūtes līdz pamatlaika beigām Ufas komandas aizsargs Andrejs Kuteikins skaitliskajā vairākumā ar metienu no zilās līnijas guva otros vārtus, bet jau pusotru minūti vēlāk laukuma saimnieki izspēlēja skaistu kombināciju, ko pabeidza Aleksandrs Svitovs.Pēc nieka 26 sekundēm Atlant komanda, pateicoties Alekseja Gluhova metienam, starpību samazināja, turklāt nopelnīja skaitlisko vairākumu, taču to nespēja realizēt, arī nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.Iepriekšējos divus gadus Gagarina kausu izcīnīja Kazaņas Ak Bars hokejisti.