Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Lēbs ar uzvaru Vācijas rallijā pietuvojies septītajam pasaules čempiona titulam

Pasaules čempions Sebastjēns Lēbs svētdien svinēja uzvaru Vācijas rallijā, vēl vairāk pietuvojoties savam septītajam čempiona titulam.36 gadus vecais francūzis bija rallija vadībā kopš pirmās dienas un finišēja ar 51,3 sekunžu pārsvaru pār tuvāko sekotāju, savu komandas biedru Dani Sordo. Citroen komanda aizņēma visu goda pjedestālu, jo trešajā vietā ierindojās francūzis Sebastjēns Ožērs, kurš atpalika no sava tautieša par minūti un 22 sekundēm.

Aiz viņa palika Ford komandas braucējs Jāri Mati Latvala un norvēģis Peters Solbergs.Šī bija Lēbs 59.uzvara pasaules čempionāta posmos. Vācijas rallijā viņš nav pārspēts jau astoņus gadus pēc kārtas.Pasaules čempionāta kopvērtējumā Lēbs ir pārliecinošā vadībā. Viņa rēķinā ir 191 punkts, par 58 punktiem mazāk ir Ožēram.