Sestdiena, 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks

Ožērs sīvā cīņā ar Latvalu izcīna uzvaru Jordānijas rallijā

Par pasaules čempionāta ceturtā posma Jordānijas rallija uzvarētāju sestdien kļuvis Citroen komandas pilots francūzis Sebastjens Ožērs, kuram šis bija otrais panākums sezonā.Pirms pēdējā 20.ātrumposma līderpozīcijas no Ožēra bija pārņēmis Ford pilots Jari Mati Latvala. Taču pēdējā posmā francūzis bija par 0,7 sekundēm ātrāks nekā viņa galvenais konkurents un kopvērtējumā Latvalu apsteidza par 0,2 sekundēm.

Trešajā vietā ierindojās pasaules čempions Sebastjans Lēbs (Citroen), kurš savam tautietim zaudēja 27,7 sekundes. Lēbs arī kļuvis par līderi pasaules čempionāta kopvērtējumā.Nākamās divas vietas ieņēma Ford braucēji Miko Hirvonens (+2:44,7) un Metjū Vilsons (+5:44,9), bet sestais bija Kimi Raikenens ar Citroen (+6:14,9).Pasaules čempionāta kopvērtējumā Lēbam ir 74 punkti, Hirvonenam 72, Ožēram 69 un Latvalam 66 punkti.

Vītoliņš: Mums vairs nav ko zaudēt

Latvijas hokeja izlases noskaņojums pirms spēles ar Zviedrijas komandu ir kaujiniecisks, piektdien pēc treniņa sarunā ar žurnālistiem sacīja komandas galvenais treneris Harijs Vītoliņš.