Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Nepatīkamās pasaules tautsaimniecības tendences iezogas arī mūsmājās

Daudz apspriestās globālās tendences saistībā ar ekonomiskā pieauguma tempa mazināšanos diemžēl nav metušas līkumu arī Latvijai. Mūsu valsts tautsaimniecības izaugsmes temps jūtami rūk jau divus ceturkšņus pēc kārtas, līdz ar to sliktāki ekonomikas dati vairs nav uzskatāmi par atsevišķu gadījumu, bet gan sākuši izvērsties tendencē. Galvenais jautājums ir par to, vai šī tendence novedīs līdz reālai krīzei, vai arī runa būs tikai par lēnākas izaugsmes perioda iestāšanos, bet pēc tam ekonomika atsāks strādāt ar vēl lielākiem apgriezieniem.

Top komentāri

Muldoņas
M
Nez kāpēc tās "pasaules" tendences "neiezogas" Igaunijā un Lietuvā. Viņiem ar iekšzemes kopproduktu (IKP) ir viss kārtībā. Laikam tāpēc ka viņi neorientējās uz naudas atmazgāšanu, bet gan attīstīja savu tautsaimniecību. Latvijai vairs nepieder ne savi veikali, ne savas fabrikas. Tā veiksmīgi izbeidz savu vajadzību pēc sevis...
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Un, vai tad Citadeles banku kādreiz nenolikvidēja, darījumu apslakot Grūzijā ar Straujumas, Vējoņa un Domabrauska piedalīšanos, pēdējam kā balvu par to saņemot Junkera vietnieka posteni ES???
Ha
H
Tas viss notiek tikai tāpēc, ka visus veiksmīgos uzņēmumus latvieši pārdod ārzemniekiem un tiem jau nu Latvijas IKP ir vienaldzīgs.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses