Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Globālās ekonomikas stagnācija un Krievijas centieni kravas pārorientēt uz savām ostām izraisa kravu apgrozījuma samazināšanos Latvijas transporta nozarē. Iespējams, šogad šīs nozares sniegums nebūs veicinošs valsts ekonomiskajai izaugsmei

Vērojams, ka Latvijas tautsaimniecības izaugsme ļoti strauji piezemējas

Mūsu valsts ir neatraujama globālās ekonomikas, un it īpaši Eiropas ekonomikas, sastāvdaļa, un tur valdošās tendences neizbēgami ietekmē arī Latviju. Jaunākā Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) apkopotā informācija par mūsu valsts tautsaimniecības sniegumu pagājušā gada ceturtajā ceturksnī to visai uzskatāmi apliecina.

Top komentāri

Espaliekusavāvietā
E
Kāpēc tāda pārliecība, ka jānotiek ekonomikas izaugsmei? Vai zīlnieces sastāstīja? Priecāsimies, ka vispār nekrītam atpakaļ... globālu iemeslu vai cik!
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Bet virsraksts ir lielisks, pat ierēdnis nemācētu gudrāk pateikt: izaugsme ļoti strauji piezemējas
žanis
ž
Tas tikai normāli. Visi mediji stāsta cik uzņēmējdarbiba ir slikta un ierēdnieciba laba! Esot jāpalielina ierēdņu armija un jāpalielina nodokļi - tāds ir jaunais NEP! Urā! Mēs esam lieli un vareni! PS. Neesošie likumi un neesošais tiesiskums atbaida jebkuru investoru!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ar cerībām, ka kļūs labāk

Nozares, kas vēl nesen izaugsmes ziņā bija visai dinamiskas, ir kļuvušas par tādām, kuru darbības mērogi strauji samazinās, un tas notiek par spīti nesenajam straujajam darba samaksas kāpumam, ka...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses