Rīgā +17 °C
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Riteņbraucējam Adrijanovam 6.vieta velobrauciena Tour de Azerbaijan otrajā posmā

Alpha Baltic/Unitymarathons.com komandas Latvijas riteņbraucējs Reinis Andrijanovs daudzdienu velobrauciena Tour de Azerbaijan (UCI 2.2) otrajā posmā, kurā sportistiem bija jāpārvar 183 km gara, kalnaina distance ar startu Baku un finišu Ismayilli, izcīnīja augsto 6. vietu, kopvērtējumā ierindojoties 6. pozīcijā, informē komandas menedžere Līga Glāzere.

Azerbaidžānā notiekošā Tour de Azerbaijan daudzdienu velobrauciena otrajā posmā dalībniekiem bija jāveic 183 kilometru gara distance. Par posma uzvarētāju kļuva ukrainis Serhiy Grechyn no Konya Torku Seker Sport (laiks 4:42:54), otrais Oleksandr Surutkovych no Synergy Baku Cycling Project (laiks 4.43.45), bet trešais Continental Team Astana komandas braucējs Bakhtiyar Kozhatayev (laiks 4.43.45).

Alpha Baltic/Unitymarathons.com komandas riteņbraucējs Reinis Andrijanovs uzvarētājam zaudēja 4 minūtes un 19 sekundes, izcīnot 6. vietu. Pārējie Alpha Baltic/Unitymarathons.com komandas riteņbraucēji finišēja šādās pozīcijās: 22. Kristofers Rācenājs, 75. Indulis Bekmanis, 117. Emīls Liepiņš, 120. Kaspars Serģis, 121. Erki Pütsep.

Rīt norisināsies sacensību trešais posms, kurā sportistiem būs jāpārvar 165 km.

Tour de Azerbaijan piecdienu sacensības noslēgsies 5. maijā, velobrauciena kopējais distances garums ir 766 kilometri.