Trešdiena, 3. jūlijs
Verita, Everita, Benita, Emerita

Otrais piecinieks "demonstrē zobus" favorītiem © DIENA

Pirmos punktus jaunajā futbola virslīgas sezonā zaudējis pašreizējais čempions RFS, kas līdz galam tā arī nespēja atgūties pēc pirmajā minūtē zaudētajiem vārtiem pret Metta. Ar trim uzvarām pēc kārtas sezonu sācis tikai FK Liepāja, bet tukšā joprojām ir Jūrmalas Spartaks.

Bez izteiktas "nāves grupas" © DIENA

Vairāki intriģējoši dueļi grupu turnīrā gaidāmi šī gada nogalē Katarā paredzētajā Pasaules kausa izcīņā futbolā. Atklāšanas spēlē Āfrikas čempione Senegāla izaicinās Nīderlandi, bet uz grupu turnīra spilgtāko spēli pieteikusies pirms četriem gadiem fiasko piedzīvojušo Vācijas un Spānijas valstsvienību divcīņa E grupā

Spēles beigās sarūpē emocijas mājupceļam © DIENA

Pēdējās piecas minūtes pārbaudes spēlē pret Azerbaidžānu (1:0) krietni uzlaboja noskaņojumu Latvijas futbola valstsvienībā pēc Maltā aizvadītās treniņnometnes, tomēr līdzās vērtīgām atziņām treneriem palicis vēl gana daudz jautājumu pirms atbildīgajām Nāciju līgas spēlēm vasarā.