Bļugers: Darbu līdz galam nepaveicām

Latvijas hokeja izlase šajā pasaules čempionātā spēlēja labi, taču savu darbu līdz galam tā nepaveica un ceturtdaļfinālu nesasniedza, pauda komandas uzbrucējs Teodors Bļugers.

Latvijas hokeja izlase otrdien Bratislavā ar skaistu uzvaru pār Norvēģiju (4:1) noslēdza 23. pavasari elites divīzijā. Šoreiz 10.vieta un ļoti cienīgs sniegums pret varenajām Čehijas, Krievijas un Zviedrijas izlasēm. Piedāvājam aplūkot pēdējās spēles labākos momentus!

Rihards Bukarts: Nevienam pret mums nebija vieglas spēles © DIENA

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rihards Bukarts, kurš pirmdien svarīgajā pasaules čempionāta spēlē pret Zviedriju (4:5) izdarīja divas rezultatīvas piespēles, uzskata, ka nevienai komandai šajā turnīrā spēles pret Latviju nav bijušas kā viegla pastaiga.

Latvijas hokeja izlase pirmdien Bratislavā pasaules čempionāta sestajā mačā ar rezultātu 4:5 (0:1, 1:1, 3:3) piekāpās iepriekšējo divu meistarsacīkšu uzvarētājai Zviedrijai. Līdz ar neveiksmi Latvija zaudēja pat teorētiskas izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā. Čempionāta noslēgumā latvieši otrdien cīnīsies ar Norvēģiju. Latvijas izlases labā trīs vārtus guva Roberts Bukarts, bet vienu reizi precīzs bija Jānis Jaks. Pretiniekiem izcēlās Elīass Petešons, Ādrians Kempe, Antons Landers, Patriks Hērnkvists un Deniss Rasmusens. Piedāvājam aplūkot spēles labākos momentus!