Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Hokejs

Koževņikovs: Daugaviņš Vitjaz būs īstajā vietā

Kaspars Daugaviņš jau daudzus gadus ir labs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlētājs un Maskavas apgabala Vitjaz komandā būs savā vietā, pirmdien laikrakstam Izvestija teica divkārtējais olimpiskais čempions Aleksandrs Koževņikovs.

NHL atceļ Blue Jackets viesošanos Helsinkos

Nacionālā hokeja līga (NHL) atcēlusi visus 2020.gada starptautiskos pasākumus, tajā skaitā rudenī paredzēto Elvja Merzļikina un Matīsa Kivlenieka pārstāvētās Kolumbusas Blue Jackets viesošanos Helsinkos.

Nokļuvis sīkstā komandā © DIENA

Ilgi nedomāja un piekrita piedāvājumam. Latvijas hokeja valstsvienības kapteinis Kaspars Daugaviņš nākamsezon spēlēs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Piemaskavas Vitjaz. Mutiska vienošanās tika panākta jau aprīļa sākumā, savukārt 3. maijā klubs publiskoja informāciju par līguma parakstīšanu ar Daugaviņu. Pagājušajā sezonā Kaspars spēlēja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītajā Maskavas Spartak. Spēlētājs atzina, ka jau ir sācis gatavoties nākamajai sezonai

IIHF organizēs Esporta PČ hokejā

Sadarbībā ar Infront Sport & Media un eSport Studio no 15.maija startēs Starptautiskā Hokeja federācijas (IIHF) rīkotais Esporta līdzjutēju pasaules hokeja čempionāts, vēsta Latvijas Hokeja federācija.

Latvijas izlases hokejisti aicina iedzīvotājus piedalīties sportiskā izaicinājumā

Pēc šogad pandēmijas dēļ atceltā Pasaules čempionāta hokejā Šveicē ilgojas aptuveni 40% Latvijas iedzīvotāju, liecina mobilo sakaru operatora BITE, kas ir arī Latvijas hokeja valstsvienību lielfans, aptaujas dati. Vēl jo vairāk - 73% respondentu atzinuši, ka atzīmēs hokeja pavasari un skatīsies hokeja spēles. Lai sportošana un hokejs neizpaliktu, BITE un Latvijas izlases hokejisti aicina iedzīvotājus piedalīties sportiskā izaicinājumā laikā no 8. līdz 23. maijam, kad tradicionāli būtu noticis čempionāts.