Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Aktīvā atpūta

Augusta vidū Kocēnu novadā notiks aktīvās atpūtas pasākums Esi Zvērā!

17.augustā, Kocēnu novada, Dikļu pagasta Grebu kalnā norisināsies aktīvās atpūtas pasākums Esi Zvērā!. Visas dienas garumā ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties dažādās, sev interesējošās aktivitātēs, kā arī iepazīt un dzirdēt stāstus par Zaļo dzelzceļu, tā vēsturi un nozīmi tagadējā tūrisma attīstības veicināšanā.

Dabas aicinājums

Praktiskais latvietis dodas mežā ievākt dabas veltes, taču piedzīvojumu kārais latvietis labprātīgi brien meža brikšņos, estētiskās baudas vilināts. Pēdējo gadu laikā rodas arvien jaunas organizācijas, kas pulcē cilvēkus ar vienotu mērķi - kopīgi izbaudīt dabas sniegto prieku.Dabas mīļotāju biedrību, grupu, organizāciju un kustību aizsācēji ir visdažādāko nozaru pārstāvji, kas sirdī ilgojas pēc dabas.

Ieairē vasarā ar SUP!

Teikšu atklāti – ar ūdenssportu esmu uz «jūs». Gan tāpēc, ka, pirmkārt, pat vasarā pie mums visur, kur ir slapjš, agri vai vēlu kļūst arī auksts, otrkārt, peldēšana kopš nelāgiem pusaudžu gadu piedzīvojumiem nav mana stihija… Protams, laivā sēdēt cita lieta, laivot patīk! Pēdējos pāris gadus aizvien populārāks pārvietošanās līdzeklis kļūst par laivu manevrētspējīgākais airu dēlis jeb SUP (stand up paddle board – angļu val.

Nedēļas nogalē visā Latvijā notiks Pasaules Sniega dienas pasākumi

Sākot ar šo piektdienu, 17. janvāri,  bērni, viņu vecāki un citi interesenti svinēs ziemas iestāšanos dažādos pasākumos Pasaules Sniega dienas ietvaros. Beverīnas novadā norisināsies sniega regbijs, Mālpilī skolēni no kartona kastēm un PET pudelēm veidos ziemas skulptūru, bet Limbažos rīkos stafetes ar ragaviņām un masu slēpojumu, vēsta Latvijas Olimpiskā komiteja.

Sapnis – aizauļot zirga mugurā

Daudz izklaides vietu piedāvā izjādes ar zirgiem, un izmēģinot vaļasprieks mēdz pāraugt nopietnā sportā Brīvdabas pasākumos izjāde zirga vai bērniem ponija mugurā nav nekāds retums. Samaksā nelielu naudiņu un lēnā garā izstaigā loku pa kādu konkrētu teritoriju. Godīgi sakot, saprotu bērnu sajūsmu, bet pieaugušajam garlaicīgi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide