Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Altum

FOTO: Atklāj pirmo kafejnīcu Baltijā, kur darba pienākumus veic cilvēki ar invaliditāti

Šodien, 12. jūnijā, Rīgā, Bruņinieku ielā 63 durvis vērusi RB Cafe – pirmā kafejnīca Baltijā, kur gandrīz visus procesus ar nelielu atbalstu veiks cilvēki ar funkcionāliem vai intelektuālās attīstības traucējumiem. RB Cafe ir uzņēmums, kas piedāvās izcilus konditorejas izstrādājumus, kafiju un telpu dažādiem pasākumiem. Tās primārais mērķis – integrēt Latvijas darba tirgū cilvēkus ar invaliditāti, mazinot vēsturiskos mītus un stereotipus, portālu Diena informē uzņēmuma pārstāvji.

Garantiju mehānisms biznesam

Garantiju programmas kļūst aizvien populārākas gan Eiropā, gan Latvijā, tostarp kopējā pozitīvā ekonomiskā efekta dēļ. Rīgā notikušās Eiropas garantiju institūtu asociācijas jeb AECM sesijas galvenais notikums bija diskusija Digitalizācija un garantiju aktivitāte, kurā piedalījās AECM prezidents Bernards Zagmeisters, AECM sekretariāta vadītāja Katrīna Šturma un Altum valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš.

FOTO: Ceremonija Balva Cilvēka izaugsmei

Piektdien noritēja konkursa Balva Cilvēka izaugsmei apbalvošanas ceremonija. Balva tiek piešķirta, lai godinātu Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par ieguldījumu cilvēka izaugsmē. Balvu konkursa patrons – valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Junkera solītie 315 miljardi Eiropas ekonomikā investēti

Par Eiropas fondu pieejamību, to, kā Latvijas uzņēmēji izmantojuši un izmanto dažādos finanšu instrumentus un kas šajā ziņā sagaidāms nākotnē – ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā ekonomikas padomnieku Mārtiņu Zemīti sarunājas Romāns Meļņiks.

Nevis pamāca, bet rāda ar piemēru

Ar valsts attīstības finanšu institūcijas Altum valdes priekšsēdētāju Reini Bērziņu sarunājas Romāns Meļņiks

Ar enerģiju viss sākas un beidzas

Dzīvojamo namu siltināšana laikam ir vienīgais energoefektivitātes uzlabošanas virziens, kurā Edgars Kudurs vēl nav praktiski darbojies. Viņa līdzšinējā karjera saistās ar projektiem, kas energoefektivitāti palīdz kāpināt uzņēmumiem: biogāzes staciju būvniecība, saules paneļu uzstādīšana, energosaimniecības problēmu risināšana utt. To, ka Edgars šos jautājumus pārzina eksperta līmenī, liecina viņa jaunākā darbavieta – jau vairākus mēnešus viņš ir Attīstības finanšu institūcijas Altum valdes priekšsēdētāja Reiņa Bērziņa padomnieks enerģētikas jautājumos, kā arī vada Altum uzsākto programmu, kas piešķir aizdevumus uzņēmumiem energoefektivitātes uzlabošanai.

Valsts atbalstu mājokļa iegādei varēs saņemt arī jaunie speciālisti

Jau nākamnedēļ stāsies spēkā Ministru kabineta (MK) noteikumi, kas paredz, ka valsts atbalstu mājokļa iegādei varēs saņemt arī jaunie speciālisti vecumā līdz 35 gadiem, kuriem apgādībā nav bērnu, un ģimenes ar bērniem līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide