Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Animācijas brigāde

Bērnus aicina uz pasākumu ar Animācijas brigādi

Sestdien, 8.decembrī, plkst. 12 Eiropas Savienības mājā studijas Animācijas brigāde režisore un leļļu animatore Dace Rīdūze pasākumā _Bumbas ripo, bildes kustas _kopā ar bērniem no lupatiņām, plastilīna, papīra un citiem materiāliem veidos bumbas, dzīvnieciņus, lellītes un leļļu apģērbu, un filmēs pašu radīto leļļu animācijas filmu.

Mēs varam uzzīmēt

Latvijas animatori piesaka sevi kā labi izpildītāji, pieklibo spēja filmu savienot ar biznesu.Varētu šķist, ka 2012. gada sākumā Latvija pēkšņi kļuvusi par animācijas filmu lielvalsti: mūsu mākslinieki strādājuši pie filmas Čiko&Rita, kas nominēta Oskaram, divas mūsu meistaru filmas (Korida un Lote un Mēnesakmens noslēpums) izrādītas prestižā Berlīnes kinofestivāla programmā, mākslinieka Reiņa Pētersona animācijas īsfilma Ursus Latviju nupat pārstāvēja starptautiskajā Klermonferānas īsfilmu festivālā Francijā.

Cimermaņa animācijas filma Korida iekļauta Berlīnes kinofestivāla programmā

Jāņa Cimermaņa animācijas filma Korida (Corrida) iekļauta Berlīnes kinofestivāla programmā, portālam Diena.lv vēsta Nacionālā kino centra Informācijas un izplatīšanas projektu vadītāja Kristīne Zvirbule.Berlīnes Kinofestivāls mājaslapā publicējis informāciju, ka tā bērniem veltītajā programmā Generation K Plus īsfilmu kategorijā par Kristāla lāci cīnīsies studijā Animācijas brigāde tapusī Jāņa Cimermaņa filma Korida.

Francijā “Animācijas brigādes” filmu programmu noskatījušies jau 40 000

No 15. oktobra Francijas kinoteātros tiek demonstrēta _Animācijas brigādes _jaunāko filmu programmu - Ledus pavēlnieks, Dzīvais ūdens un Karu tuleb, informē Nacionālais Kino centrs. Filmu programmu jau noskatījušies 40 000 Francijas skatītāji un līdz Ziemassvētkiem plānots sasniegt 50 000. Kā portālam_ Diena.

Animācijas filmu seriālu “Zvēri” bibliotēkās varēs noskatīties bez maksas

No 18.novembra pašvaldības bibliotēkās varēs bez maksas noskatīties studijas “Animācijas brigāde” veidoto animācijas filmu seriālu “Zvēri”,  informē Nacionālais kino centrs. Septiņas filmas varēs noskatīties projekta www.filmas.lv ietvaros.Kā atgācina NKC, portālā www.filmas.lv atrodama informācija par izlasē iekļautajām filmām un to autoriem, kā arī informācija par citiem jaunākajiem notikumiem Latvijas kinodzīvē. Šī sadaļa pieejama no jebkura datora visā pasaulē, savukārt noskatīties filmas iespējams tikai pie pašvaldību publisko bibliotēku datoriem.

Leļļu filma „Dzīvais ūdens” iegūst balvu Armēnijas kino festivālā

Filmu studijas „Animācijas brigāde” veidotā leļļu filma „Dzīvais ūdens” (Magic Water) ieguvusi apbalvojumu Piektajā starptautiskajā bērnu un jauniešu filmu festivālā Armēnijā, informē Rita Dadzīte, filmu studijas „Animācijas brigāde” filmu direktore. Režisora Māra Brinkmaņa filma 2009. gada aprīlī pabeigtā 10 minūšu garā filma „Dzīvais ūdens” tika iesniegta filmu festivāla konkursa programmā. Festivāls noritēja Armēnijas galvaspilsētā Erevānā no šī gada 15. līdz 19. oktobrim.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide