Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ārlietu ministrija

Nevar gaidīt ātru un vienkāršu risinājumu

"Situācija ir neprognozējama, un tās atrisināšana var prasīt dienas un pat nedēļas, tas nav dažu stundu jautājums," par Irānas sagūstītā britu tankkuģa Stena Impero, uz kura atrodas arī Latvijas pilsonis, likteni Dienai saka Ārlietu ministrijas (ĀM) runasvīrs Jānis Beķeris.

Latvijas Institūtu vadīs Vita Timermane-Moora

Ceturtdien, 27. jūnijā, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) ar šī gada 1. jūliju Latvijas Institūta (LI) vadītājas amatā uz laiku ir iecēlis karjeras diplomāti Vitu Timermani-Mooru. Ārlietu ministra pārraudzībā esošās iestādes vadība uzticēta ilggadējai diplomātei, lai nodrošinātu pārmaiņu vadību un sagatavotu institūta pārveidošanu par publisku nodibinājumu. LI statusa maiņa ļaus nostiprināt organizācijas autonomiju, paātrināt lēmumu pieņemšanu un efektīvi piesaistīt finansējumu, portālu Diena.lv informē Ārlietu ministrijā (ĀM).

Atgriešanās pēc ceļojuma uz valsts rēķina

Kopš 2012. gada vasaras tautiešiem, kuri ārvalstīs nonākuši ārkārtas situācijā un nevar saņemt palīdzību citādi, ir iespēja vērsties Latvijas pārstāvniecībā, lai varētu atgriezties mājās. Materiālās palīdzības fondu valdība iedibināja pēc Ārlietu ministrijas (ĀM) ierosinājuma, sākotnēji rēķinoties, ka šim mērķim vajadzēs 50 tūkstošus eiro un gada laikā pēc palīdzības varētu vērsties 250 cilvēku.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide