Laika ziņas
Šodien
Migla
Pirmdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs

Balsošana

Aicina atteikties no atturēšanās balsojumos

Ja 2011. gada maijā Saeimas Kārtības rullis neparedzētu iespēju lēmuma pieņemšanā atturēties un tieši deputāti, kas izdarīja šādu izvēli, nebūtu izšķīruši balsojuma iznākumu, iespējams, daudz kas tagad Latvijā būtu citādāk.

Saeimas 70% draudzības

Nesen apritēja 500 dienu, kopš 12. Saeima 2014. gada 4. novembrī ķērās pie darba. Šajās 500 dienās deputāti jau paspējuši gan izcelties ar skandāliem un pārkāpumiem, gan pieņēmuši vairākus strīdīgus likumus un apstiprinājuši divas valdības. Nav brīnums, ka par tautas kalpiem ikdienas sarunās un sociālo tīklu ierakstos reti gadās dzirdēt pozitīvus vārdus un uzslavas.

Balsotāju lielvalsts Latvija

Kad latviešu hokejists Zemgus Girgensons svētdien dosies laukumā, lai NHL Zvaigžņu spēlē rādītu savu meistarību uz pasaules labāko ripas pavēlnieku fona, viņš būs uzskatāms pierādījums tam, ka ar tautiešu atbalstu ikviens latvietis ir spējīgs uz lielām lietām. Pirms līdzjutēju balsojuma sākuma reti kurš varēja iedomāties, ka 21 gadu vecais jauneklis ir reāls kandidāts uz līdzdalību Zvaigžņu spēlē, bet balsošanā viņš saņēma vairāk nekā 1,5 miljonus balsu un apsteidza visas NHL zvaigznes.

Točs: Vatikāns un Saeima

Romas pāvestu ievēlēja slēgtās vēlēšanās. SAB direktoru Jāni Maizīti - atklātās. Kurš balsošanas veids ir demokrātiskāks?

Piektdien pasniegs Metālmūzikas Gada balvu

Līdz trešdienai, 20.februārim, internetā iespējams nobalsot par Metālmūzikas Gada balvu, kas 22.februārī tiks pasniegta Rīgā, klubā Melnā Piektdiena, ņemot vērā klausītāju un žūrijas viedokli.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide