Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Centrālā stacija

Paraksta līgumu par Centrālās stacijas projektēšanu un būvdarbiem Rail Baltica ietvaros

Noslēdzies starptautisks iepirkuma konkurss Rail Baltica Rīgas dzelzceļa tilta, uzbēruma un Rīgas Centrālās pasažieru stacijas kompleksā apbūves būvprojekta izstrāde un būvdarbi. Par konkursa uzvarētāju atzīta personu apvienība Besix ReRe Group, kurā apvienojušies uzņēmumi N.V. Besix S.A. no Beļģijas un pašmāju SIA ReRe Būve, portālu Diena.lv informēja Eiropas Dzelzceļa līnijas pārstāvji.

Izvēlēts mets Rail Baltica projekta attīstībai

Rail Baltica projektam Rīgas Centrālās stacijas pārbūve, jauna tilta veidošana pār Daugavu un pilsētas daļu savienošana, demontējot uzbērumu posmos no Dzirnavu līdz Krasta ielai, tiks veikta pēc arhitektu biroja PLH Arkitekter sadarbībā ar COWI ( Dānija ) piedāvātā meta, portālu Diena.lv informēja Eiropas dzelzceļa līnijas pārstāvji.

Reorganizēs mazos policijas iecirkņus; bažas par drošību Centrālajā stacijā

Valsts policija uzsākusi darbu pie mazo iecirkņu reorganizēšanas, otrdien vēstīja raidījums LNT Ziņas. Reorganizēt plānots arī Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas iecirkni, par ko satraukti ir tajā esošo tirdzniecības vietu īpašnieki. Savukārt Latvijas Dzelzceļš vēlētos policijas spēku palielināšanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide