Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Dailes teātris

Foto: Dailes teātra Vasaras dārzā pirmizrādi piedzīvojis iestudējums Blokmājas dons Kihots

1. jūlijā Dailes teātra Vasaras dārzā pirmizrādi piedzīvoja Artūra Dīča lugas Blokmājas dons Kihots iestudējums. Tas ir stāsts par draudzību un vientulību vienlaikus – par nelaimīgu cilvēku, kurš, būdams pašizolācijā, rada savu iedomu pasauli un dzīvo citā realitātē. Izrāde ir neparasta ar to, ka īstenota vēl neierastā izpildījumā: aktieri atrodas vienā telpā, bet skatītāji – citā. Galvenajās lomās Dainis Grūbe un Lauris Subatnieks, izrādes režisors – Gundars Silakaktiņš. Iestudējums būs skatāms Dailes teātra vasaras sezonas Pirmssezonas pieslēgums ietvaros 2., 3., 4. un 5. jūlijā, kā arī 8. un 9. augustā.

FOTO: Šodien ar Sezonas pieslēgumu Dailes teātris atklāj vasaras sezonu

Ar Vasaras dārza koncertu sēriju Sezonas pieslēgums Dailes teātris uzsāk Latvijas teātriem neierasto vasaras sezonu. Sešus vakarus no 12. līdz 19. jūnijam skatītājus priecēs divdaļīga programma, kuras idejas autori ir Artūrs Skrastiņš un Lauris Dzelzītis, informēja Dailes teātra pārstāvis Marko Rass.

Viesturs Kairišs Dailes teātrī iecerējis uzņemt seriālu Smiļģa lāsts

20. aprīlī Dailes teātra mākslinieciskais direktors Viesturs Kairišs nācis klajā ar ieceri veidot daudzsēriju melno komēdiju ar pagaidu nosaukumu Smiļģa lāsts, kuras dramaturģiju veidos Justīne Kļava un Artūrs Dīcis, un režisori būs Viesturs Kairišs un Gatis Šmits, liecina Dailes teātra mājaslapā publicētā informācija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide