Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +14 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

Daugavpils

Otrā pasaules kara beigu pieminētāji Daugavpilī ziedus liek atļautajās vietās

Otrā pasaules kara beigu pieminētāji Daugavpilī 9.maijā ziedus liek atļautajās vietās, kurās atrodas karā kritušo kapavietas, liecina ieraksti sociālajos tīklos, tomēr saistībā ar 9.maija svinētāju tradīcijām policija ir konstatējusi vairākus pārkāpumus, vismaz vienu no tiem arī Latvijas otrajā lielākajā pilsētā.

Daugavpilī atcelts izsludinātais oranžais brīdinājums

Šodien plkst.8 Daugavas ūdens līmenis Daugavpilī bija 7,46 metri virs stacijas nulles atzīmes, līdz ar to tiek atcelts 6.aprīlī izsludinātais oranžais brīdinājums par potenciālajiem plūdiem, uzzināts Daugavpils pilsētas pašvaldībā.

Kalns, ko nepaslēpt

Daugavpilī ir rajons, kur krusti sasaucas, viena baznīca atspīd otrā, zvanu skaņas dzīvokļos ienāk bez klauvēšanas, bet garīgo koncentrāciju izlīdzina saplaisājušas blokmājas un to ļaudis; vieniem Baznīcu kalna sakrālais mantojums ir dzīves daļa, citiem iemesls ātrāk tikt prom – unikālā vieta Lieldienu gaidās atklājas kā patvēruma un daudzu pretrunu kopums.

Kudiņš atbrīvots no DU padomes locekļa amata

Daugavpils universitātes (DU) rektora vietnieks attīstības jautājumos Jānis Kudiņš, kuram saistībā ar lietu par aizdomām par krāpšanos ar Eiropas Savienības fondu līdzekļiem noteikts aizliegums izbraukt no valsts bez saskaņojuma, atbrīvots no DU padomes locekļa amata.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide