Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Dienas intervijas

Zemāka akcīze gāzei – vēl viens OIK?

Par konkurenci energoresursu izmantošanā un nākotnes perspektīvām ar Vēja enerģijas asociācijas padomes priekšsēdētāju Gati Galviņu sarunājas Romāns Meļņiks.

Kā jūtas cilvēki ar invaliditāti Covid-19 pandēmijas laikā

No vienas puses mēs baidāmies no tā, kas notiek saistībā ar Covid-19, bet no otras puses ar to radām arī citas problēmas – intervijā Romānam Meļņikam saka Latvijas cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas Sustento valdes priekšsēdētāja Gunta Anča.

Latvijas nodokļu "inovācija" krīzes laikā

Kā vērtējamas valdības pēdējās iniciatīvas par nodokļu maiņu – Romāna Meļņika saruna ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētāju Jāni Endziņu.

Kultūra kā instruments, vitamīns teritorijas attīstībai

Kāpēc Rīga ir vieta, kur strādāt, bet vairs ne vieta, kur dzīvot, kāda ir kultūras loma, domājot par teritoriju attīstību, un kādām ir jābūt Rīgas attīstības prioritātēm nākamajā desmitgadē – Romāna Meļņika saruna ar pētījuma RīgaX autoriem domnīcas Certus vadītāju Dauni Aueru, sociālantropologu Viesturu Celmiņu un arhitekti Dagniju Smilgu.

Vairāk jāieklausās nozares praktiķos

Kā administratīvi teritoriālā reforma ietekmēs arī kultūras iestādes, šobrīd nav zināms, sarunā ar žurnālisti Aismu Orupi atzīst Mazsalacas novada Kultūras centra vadītāja Dace Jurka.

Arodbiedrības prioritāte: skolotāja prestiža spodrināšana

Jāpārtrauc tā savstarpējā iepļaukāšana un vietas ierādīšana, jāspēj aiz durvīm atstāt vienu vai otru aizvainojumu. Patlaban ir tāda sajūta, ka sen vairs nav viena darvas karote, bet satecējusi pilna muca. Un tad mēs brīnāmies, kāpēc jaunieši neraujas studēt pedagoģijas programmās, bet to beidzēji neiet uz skolu strādāt – intervijā Aismai Orupei pauž Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) priekšsēdētāja Inga Vanaga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide