Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Dienas intervijas

Augstskolu pārvaldes reforma var novest pie haosa

Augstskolu padomes, ko plāno ieviest Izglītības un zinātnes ministrija, atgādina Brežņeva laikus ar tā mākslas padomēm, Aismai Orupei teic Latvijas Mākslas akadēmijas prorektors Andris Teikmanis.

Gruzija ceļotājiem no Latvijas atvērsies 1. jūlijā

Baltijas valstis ir Ziemeļatlantijas alianses un ES sastāvā, un pievienošanās abām šīm organizācijām ir arī Gruzijas galvenais stratēģiskais mērķis, tostarp iekļauts arī mūsu konstitūcijā, Gruzijas ārpolitikas stūrakmens – intervijā Andim Sedleniekam apliecina Gruzijas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Latvijas Republikā Tea Maisuradze.

Radzevičs: Šobrīd Rīgā redzamā ir tikai darbības imitācija

Jārēķinās ar to, ka tad, kad robežas atvērsies, ja cilvēki neatradīs te darbu, tad tikpat daudzi, cik atgriezās, krīzei sākoties, vai pat vēl vairāk, iespējams, aizbrauks projām – intervijā Romānam Meļņikam akcentē bijušais Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs (Gods kalpot Rīgai).

Tele2: PTAC interpretē likumu

Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) lēmumu apstrīdēs tiesā, Guntaram Gūtem pauž Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Baltinava nevēlas zaudēt neatkarību

Pēc administratīvi teritoriālās reformas (ATR) novadam būs vairāk zaudējumu nekā ieguvumu – intervijā Aismai Orupei pauž Baltinavas novada domes priekšsēdētāja Sarmīte Tabore.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide