Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Dzintris Kolāts

Partiju šķilšanās laiks

Vaimanātāju un činkstētāju izdomāts stereotips, ka neviens godīgs cilvēks politikas dubļos negrib iekšā līst. Neko negūs, vien apcūkos savu nātno, godīgo uzvalciņu. Tādas runas piedien kompleksainiem neveiksminiekiem vai... bail pat teikt – iespējamiem Kremļa aģentiem.

Ne mana cūka, ne ceļmala

Tuvojoties valsts simtgadei, daudz tiek runāts par gaidāmo kultūras programmu un, kā labāk pilnīgi visiem ļaut sajust svētkus. Taču par pamatlīmeni – elementāru tīrību publiskās vietās – nereti neviens pat neiedomājas. SestDiena ķeras klāt izpētei – kādā stāvoklī, sagaidot svētkus, ir Latvijas ceļmalas.

Latvijas televīzija. Izmaksas un rezultāts

Par Latvijas Televīzijas (LTV) 2014. gada darba rezultātiem un tuvākās nākotnes iecerēm ar tās valdes locekli Sergeju Ņesterovu un satura redaktori Ritu Rudušu sarunājas Dzintris Kolāts.

Kā es stājos partijā/s

Ak vai! Sen jau garām manas stingrās pārliecības laiki, ka tieši bezpartejiski un partijām klaji nesimpatizējoši ļaudis turami augstā vērtē un politiski neitrāls cilvēks var justies drošāks, stabilāks, darba un karjeras tirgos pieprasītāks. Skumji jāatzīst - ir gluži otrādi.

Kolāts: Ideāli un intereses

Cilvēki, to vēlmes, paradumi, intereses un ticības pasaulē ļoti dažādas. Cik skaisti un mierīgi būtu vadīt uniformēti domājošu bataljonu ar aptuveni vienādām interesēm, paražām un (ļoti svarīgi) vēsturi. Diemžēl vai par laimi, tāda situācija iespējama īslaicīgi un ar diktatoriskām metodēm. Vai arī tai jābūt ģeogrāfiski nelielai, kurai izdevies palikt sāņus no lielvaru interesēm. Kā Butānai Austrumāzijā.

Kolāts plāno pamest LTV Ziņu dienesta vadītāja amatu

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Kolāts, atlūgums vēl neesot iesniegts, jo viņš atrodoties "uz slimības lapas". Tas varētu notikt pēc dažām dienām, kad viņš izveseļosies. Pēc Kolāta teiktā, visticamāk, ka darba attiecības tiks pārtrauktas uz abpusējas vienošanās pamata.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide