Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +11 °C
Skaidrs
Sestdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

Dzīvnieku patversmes

Rudens talka Ulubelē jau septīto gadu vieno brīvprātīgos kopīgajam darbam dzīvnieku labā

Kā gājputni, sajūtot pirmās aukstās vēsmas, dodas uz siltajām zemēm, tā brīvprātīgie dodas uz dzīvnieku patversmes Ulubele rudens talku, lai palīdzētu sakopt un sagatavot ziemai ķepaiņu mītnes. Rudens talka Ulubelē, kas šogad 17. septembrī notikusi jau septīto reizi, ir kļuvusi par labu tradīciju gan organizatoriem, gan brīvprātīgajiem, gan arī pašiem patversmes iemītniekiem, kuri vienmēr ar nepacietību gaida apmeklētājus. Šogad talkā piedalījās teju simts brīvprātīgie, kuru vidū bija arī Dukuru ģimene – Martins un Tomass Dukuri ar tēvu, leģendāro treneri Daini Dukuru, kā arī citi Latvijas skeletonistu komandas pārstāvji.

FOTO: Pūka, Mūks, Umka un citi ķepaiņi meklē siltas mājas

Ar laikraksta Diena un portāla Diena.lv starpniecību ceram atrast šiem dzīvniekiem jaunas mājas un gādīgus saimniekus. Aplūko bildes galerijā - ja nu kāda ķepaiņa bilde tevi uzrunā un pavisam drīz tiksi pie jauna drauga?

LLU teritorijā izveidos modernu patversmi klaiņojošiem kaķiem

AS LNK Industries nākamā gada vasarā nodos Jelgavas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Veterinārmedicīnas fakultātes Mazo Dzīvnieku patversmei jaunas, modernas, dzīvnieku vajadzībām piemērotas telpas 75 kvadrātmetru platībā bez mājām palikušo kaķu izmitināšanai.

Konstatēti pārkāpumi dzīvnieku patversmē Ulubele

Dzīvnieku patversmē Ulubele ir konstatēti dzīvnieku turēšanas pārkāpumi, teikts Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centra ziņojumā Rīgas domei, kuru šonedēļ skatīs Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas komiteja.

Kā kļūt par brīvprātīgo dzīvnieku patversmēs?

Jau ierasts, ka katrā dzīvnieku patversmē veidojas savs brīvprātīgo palīgu loks. Priecē, ka par brīvprātīgajiem arvien vairāk piesakās jauni cilvēki, studenti, draugu kopas un ģimenes ar bērniem. Šis loks atjaunojas pēc pārciestā Covid-19.

Arī šogad 4finance Labie Darbi un SMScredit.lv aicina uz talku dzīvnieku patversmē Ulubele

Drēgnais laiks tuvojas un patversmē ir iekrājušies nepaveiktie darbi, tāpēc 4finance Labie Darbi un SMScredit.lv aicina uz lielo rudens talku 12.septembrī dzīvnieku patversmē Ulubele, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu sagatavot patversmes teritoriju gada aukstajiem mēnešiem. Šogad plānots zāģēt un skaldīt malku, vest un līdzināt smiltis suņu voljēros, mazgāt logus un veikt citus nozīmīgus patversmes sakopšanas darbus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide