Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ekonomikas ministrija

Latvijas situācija ir unikāla

Lai gan Ministru kabinets ir noraidījis Ekonomikas ministrijas ierosinājumu paaugstināt noteikto saslimšanas gadījumu skaita slieksni uz 100 000 iedzīvotāju, kad jāsāk ievērot pašizolāciju, no pašreizējiem 16 uz 25, ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (KPV LV) tomēr ir pārliecināts par šāda soļa nepieciešamību.

EM piedāvās būtiski paaugstināt Covid-19 saslimstības rādītāju, no kura Latvijā jāievēro pašizolācija

Ņemot vērā ciešo ekonomisko sadarbību un cilvēku pārvietošanās nozīmīgumu Baltijas valstu ietvaros, Ekonomikas ministrija (EM) otrdien valdības sēdē rosinās celt rādītāju, kas nosaka, pārbraucot no kurām valstīm Latvijā ir jāievēro 14 dienu pašizolācija, intervijā Latvijas Televīzijai sacīja ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (KPV LV).

Par Konkurences padomes vadītāju izraudzīts Juris Gaiķis

Konkurences padomes (KP) priekšsēdētāja amata konkursā par uzvarētāju atzīts Veselības un darbnespējas ekspertīzes ārstu valsts komisijas vadītājs Juris Gaiķis, liecina Ekonomikas ministrijas (EM) rīkojuma projekts, kas iesniegts izskatīšanai nākamnedēļ, 8.septembrī, gaidāmajā valdības sēdē.

EM: Covid-19 krīzes smagākie mēneši ir aiz muguras

Covid-19 krīzes smagākie mēneši ir aiz muguras, bet nenoteiktība joprojām ir liela, komentējot jaunākos datus par iekšzemes kopproduktu (IKP), atzina Ekonomikas ministrijas (EM) Analītikas dienesta vadītājs Jānis Salmiņš.

EM: Gazprom piederošo Conexus akciju iegādei nav ietekmes uz valsts budžetu

Darījumā, kurā valstij piederošā AS Augstsprieguma tīkls iegādājās Krievijas gāzes koncerna Gazprom rīcībā esošās Latvijas dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora Conexus Baltic Grid (Conexus) akcijas, nav ietekmes uz valsts budžetu, apgalvoja Ekonomikas ministrijas (EM) Enerģijas tirgus un infrastruktūras departamenta direktors Edijs Šaicāns.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide