Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ekonomikas ministrija

EM: Šogad darba samaksas pieaugums būs lēnāks, nekā iepriekš prognozēts

Situāciju darba tirgū tuvākajā laikā turpinās ietekmēt Covid-19 pandēmijas izraisītā krīze, kas piebremzēs darba samaksas pieaugumu, un kopumā 2020.gadā tas būs lēnāks nekā iepriekš prognozēts, aģentūrai LETA atzina Ekonomikas ministrijas (EM) Analītiskā dienesta analītiķe Ieva Šnīdere.

Rosina ēdināšanas un tūristu mītņu sektoriem noteikt PVN likmi 5% apmērā

Ekonomikas ministrija (EM) aicinās Finanšu ministriju un valdību vērtēt vairākus atbalsta pasākumus tūrisma nozares komersantiem, tostarp ieviest samazinātu pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi 5% apmērā ēdināšanas un tūristu mītņu sektoriem, pēc ceturtdien notikušās ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga (KPV LV) tikšanās ar tūrisma nozares pārstāvjiem aģentūru LETA informēja EM.

EM: Patlaban apturēta Latvijas gatavošanās dalībai izstādei Expo 2020 Dubaijā

Patlaban apturēta Latvijas gatavošanās dalībai izstādei Expo 2020 Dubaijā, apliecināja Ekonomikas ministrija (EM). Ministrijas rīcībā ir informācija, ka izstādes rīkotāji vēlas pārcelt Expo 2020 norisi par gadu, jaunos izstādes norises datumus piedāvājot no 2021.gada 1.oktobra līdz 2022.gada 31.martam, saglabājot izstādes nosaukumu Expo 2020 Dubai. Tiesa, oficiāls lēmums par izstādes pārcelšanu vēl nav pieņemts.

Zaļumballes apsargs no Zentenes

Koronas laiku aizsegā latvju tauta pavisam klusi ir tikusi pie jauna ekonomikas ministra. Šāda nepieciešamība radās, jo priekšgājējs Ralfs Nemiro zaudēja pielaidi valsts noslēpumam, un – kam nav iespējas zināt visrūpīgāk glabātos noslēpumus, nav arī jēgas sēdēt pie valdības galda. Tā nu 2. aprīlī Saeima izteica uzticību Jānim Vitenbergam (KPV LV), kurš nu kļuvis par jaunāko Krišjāņa Kariņa valdības locekli.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide