Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ekonomikas ministrija

EM: OIK atcelšana nenozīmēs viennozīmīgu siltumenerģijas tarifu kāpumu

Obligātā iepirkuma komponentes (OIK) atcelšana koģenerācijas stacijām nenozīmēs, ka noteikti pieaugs siltumenerģijas tarifi pašvaldībās, otrdien Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē sacīja Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs Jurģis Miezainis.

EM: Tūrisma nozarei jau sniegts atbalsts 20 miljonu eiro apmērā

Tūrisma nozarei jau sniegts atbalsts 20 miljonu apmērā, un tiek strādāts pie papildu atbalsta instrumentiem vēl 24,5 miljonu apmērā straujākai darbības atjaunošanai, informēja Ekonomikas ministrija (EM). Ministrija ir neizpratnē par tūrisma nozaru organizāciju nosūtīto vēstuli Eiropas Komisijai, sniedzot tai maldinošu informāciju par atbalsta trūkumu tūrisma nozares uzņēmumiem.

EM trijos gados prognozē eksporta pieaugumu līdz 22 miljardiem eiro

Ekonomikas ministrija (EM) trijos gados jeb līdz 2023.gadam prognozē preču un pakalpojumu eksporta apmēra pieaugumu līdz 22 miljardiem eiro, trešdien Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēdē sacīja ministrijas Analītikas dienesta vadītājs Jānis Salmiņš.

Pēc ārkārtējās situācijas varēs brīvi rīkot tūrisma braucienus uz Covid-19 mazāk skartajām valstīm

Ministru kabinets apstiprināja noteikumus Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, kas nosaka arī vispārīgus darbības nosacījumus turpmāk uzņēmumos, t.sk. izstāžu un gadatirgu organizēšanai un tūrismam un ceļošanai, kā arī prasības pasažieru pārvadājumu pakalpojumiem, pašpārvadājumu pakalpojumu sniegšanai un izmantošanai, t.sk. tūrisma braucienu organizēšanai. No noteikumiem izriet, ka pēc ārkārtējās situācijas varēs brīvi rīkot tūrisma braucienus uz Covid-19 mazāk skartajām valstīm.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide