Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā -2 °C
Skaidrs
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

Ekonomikas ministrija

EM: Panākts nozīmīgs progress dezinfekcijas līdzekļu trūkuma novēršanā Latvijā

Latvijā īsā laikā ir panākts nozīmīgs progress dezinfekcijas līdzekļu trūkuma tirgū novēršanā, skaidroja Ekonomikas ministrija (EM). EM pārstāve Evita Urpena pastāstīja, ka EM organizējusi sarunas ar vairākiem uzņēmumiem - gan par ražošanas jaudu paplašināšanu tradicionāli dezinfekcijas līdzekļus ražojošajos uzņēmumos, gan par jaunu ražotņu izveidi.

EM rosina ieviest nodokļu brīvdienas un domāt par darbinieku noturēšanu

Saistībā ar jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 radītajām negatīvajām sekām Latvijas tautsaimniecībai Ekonomikas ministrija (EM) rosina ieviest nodokļu brīvdienas un risināt situāciju ar darbinieku noturēšanu un atlaišanu kritiskajās situācijās, aģentūru LETA informēja EM.

Nemiro: Nepieciešams valsts sekretārs, kurš izpilda valdības deklarācijā dotos uzdevumus

Pagājušajā nedēļā ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV) no amata atstādināja viņa vadītās ministrijas valsts sekretāru Ēriku Eglīti. Intervijā TV3 raidījumam 900 sekundes ekonomikas ministrs atkārtoja, ka Eglīša atstādināšanas iemesls bijis saņemtais iesniegums par darba apzinātu vilcināšanu un dokumentu laicīgu neiesniegšanu, izvērtējot arī to, vai šīs Eglīša darbības valstij nav nodarījušas kaitējumu.

Nemiro atstādinājis EM valsts sekretāru un vērsies prokuratūrā

Ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV) uz disciplinārlietas pārbaudes laiku par iespējamiem pārkāpumiem obligātā iepirkuma komponentes (OIK) uzraudzībā no amata atstādinājis Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretāru Ēriku Eglīti, savukārt Eglītis atstādināšanu saista ar viņa nevēlēšanos AS Latvenergo padomē iecelt ministra padomnieku Pāvelu Rebenoku.

Latvijai virzība uz klimatneitralitāti izmaksāšot miljardus eiro

Klimata pārmaiņu mazināšanai līdz 2030.gadam nepieciešami seši miljardi eiro, ceturtdien notiekošajā forumā Enerģētikas un klimata plāns 2030 - ceļā uz ilgtspējīgu valsti sacīja Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretāra vietnieks Dzintars Kauliņš.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide