Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Festivāls Rīga Jūrmala

Mūzikas festivāls Rīga Jūrmala 9. decembrī izziņos jaunās sezonas programmu

Simfonisko orķestru festivāls Rīga Jūrmala, kas jau kļuvis par iecienītu klasiskās mūzikas cienītāju galamērķi, 2022. gada vasarā atgriezīsies ar jaunu māksliniecisko programmu un četru pasaules līmeņa simfonisko orķestru uzstāšanos. Vairāk informācija par gaidāmo jaunajā festivāla sezonā un māksliniecisko programmu tiks sniegta tiešsaistes pasākumā, kas norisināsies š.g. 9. decembrī no plkst. 16 līdz 17 festivāla mājaslapā un Facebook vietnē: facebook.com/rigajurmalamusicfestival

Jau šodien Karaliskais Concertgebouw orķestris atklās trešo festivāla Rīga Jūrmala nedēļu

Piektdien, 27.augustā, Jūrmalā, Dzintaru koncertzāles Lielajā zālē izskanēs pirmais mūzikas festivāla Rīga Jūrmala trešās nedēļas koncerts, kurā uzstāsies pasaules slavenais Amsterdamas Karaliskais Concertgebouw orķestris diriģenta Daniela Hārdinga vadībā. 28. augustā turpat Dzintaros kopā ar Concertgebouw orķestri uzstāsies ievērojamā amerikāņu dziedātāja, soprāns Renē Fleminga, kas ir viena no izcilākajām mūsdienu izpildītājmāksliniecēm.

FOTO: Spožākie foto mirkļi no aizvadītās Rīga Jūrmala festivāla nedēļas nogales

Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 6. līdz 8. augustam, norisinājās otrā no četrām klasiskās mūzikas festivāla Rīga Jūrmala nedēļas nogalēm. Festivāla apmeklētāji varēja baudīt piecus kamermūzikas koncertus pasaules izcilāko interpretu vadībā un piedalīties Muzikālajā vakarā ar Ekselenci ar nesteidzīgu muzikālo pikniku Rīgā, Kronvalda parkā. Savukārt Miša Maiska vadībā kopā ar Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju notika čella meistarklase jaunajiem talantiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide