Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Fitch

Fitch analītiķis prognozē Krievijas nonākšanu recesijā jau šogad

Krievijas ekonomika šā gada otrajā pusē nokļūs recesijā, prognozē starptautiskās reitingu aģentūras Fitch Ratings analītiķis Pols Roukinss.Eksperts uzskata, ka Krievijas ekonomikas nonākšana recesijā ir visnotaļ ticama, ņemot vērā Rietumu noteiktās sankcijas par Krievijas lomu Ukrainas krīzē.Sankcijas sarežģījušas finansējuma piesaisti, kā arī veicina ārvalstu valūtas rezervju samazināšanos.

Arī Fitch paaugstina Latvijas kredītreitingu

Šodien arī starptautiskā reitingu aģentūra_ Fitch _ir nolēmusi paaugstināt Latvijas kredītreitingu. Valsts kredītreitings ilgtermiņa saistībām vietējā un ārvalstu valūtā ir paaugstināts no BBB+ uz A-. Nākotnes prognozes vērtējums ir noteikts stabils, informē Finanšu ministrijā (FM).

Ārvalstu mediji arī trešdien raksta par apstiprinājumu uzņemt Latviju eirozonā

Ārvalstu mediji arī trešdien plaši vēsta par Eiropas Savienības (ES) finanšu ministru otrdien sniegto galīgo apstiprinājumu Latvijas dalībai eirozonā no nākamā gada.Par Latvijas gaidāmo kļūšanu par 18.eirozonas dalībvalsti trešdien raksta Briselē iznākošais laikraksts Europolitics un ietekmīgais laikraksts Financial Times, kā arī virkne citu laikrakstu Eiropā un citās valstīs, tajā skaitā Vācijā, Francijā, Itālijā, Spānijā, Īrijā, Nīderlandē, Beļģijā, Austrijā, Lielbritānijā un Šveicē.

Pēc uzaicinājuma pievienoties eirozonai Fitch Ratings paaugstina Latvijas reitingu

Reaģējot uz uzaicinājumu Latvijai pievienoties eirozonai, viena no lielākajām starptautiskajām reitingu aģentūrām _Fitch Ratings _šodien paaugstinājusi Latvijas kredītreitingu par vienu pakāpi - no "BBB" uz "BBB+", aģentūru LETA informēja Finanšu ministrijā.Latvijai reitings ir paaugstināts ar stabilu reitinga prognozi nākotnē.

Fitch samazina divu Kipras lielāko banku kredītreitingus līdz maksātnespējai

Starptautiskā reitingu aģentūra Fitch Ratings otrdien samazinājusi divu Kipras lielāko banku kredītreitingus līdz maksātnespējas kategorijai, bet trešajai lielākajai bankai noteica negatīvu nākotnes kredītreitinga perspektīvu, šādi reaģējot uz panākto vienošanos par valsts glābšanas programmu.

Fitch par piecām pakāpēm samazina Argentīnas kredītreitingu

Starptautiskā reitingu aģentūra Fitch otrdien par piecām pakāpēm samazināja Argentīnas kredītreitingu, prognozējot valsts bankrotu pēc ASV tiesas lēmuma tai atmaksāt vecās parādsaistības. Aģentūra Argentīnas kredītreitingu pazeminājusi līdz CC līmenim. Šis samazinājums "atspoguļo Fitch uzskatu, ka Argentīnas defolts ir iespējams", norāda aģentūra.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide