Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Igaunija

Igaunijā notverto Pleskavas lāci pārvedīs uz Krieviju

Viens no abiem lāčiem, kas Igaunijā ieceļojuši no Krievijas Pleskavas apgabala un ar savu aktīvo darbošanos apdzīvotu vietu tuvumā pievērsuši plašu mediju uzmanību, šonedēļ pēc pusotru nedēļu ilgas meklēšanas notverts un, domājams, tiks pārvests uz mazapdzīvotu apvidu Krievijas Komi republikā un tur atlaists brīvībā.

Igaunijā vāc parakstus par Sputnik un Baltnews slēgšanu

Igaunijas blogs Propastop, ko izveidojuši zemessardzes organizācijas Kaitseli (Aizsardzības līga) brīvprātīgie, rosinājis parakstu vākšanu par prasību Igaunijā slēgt ar Krieviju saistītos ziņu portālus Sputņik un Baltnews.

Kaljulaida kāpj uz jahtas klāja lielākajā Igaunijas burāšanas regatē

Aizvadīta ceturtā sacensību diena lielākajā regatē Igaunijā - 62. Muhu Väin Regatta. Latvijas jahtu komandas no ESTLYS I grupas 24 jahtu konkurencē jau atkal kāpušas uz goda pjedestāla. Romasāres posms apkārt Abrukas salai vainagojas ar panākumiem EXTRA BRUT un PROJEKTS A1 jahtām, kur komandas ieņēma pirmo un otro vietu uz pjedestāla, bet visu šī posma distanci uz kādas no jahtām aizvadīja Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida.

Igaunijas ārlietu ministrs kritizē Krievijas ieceri ar salūtu atzīmēt Tallinas ieņemšanas gadadienu

Igaunijas ārlietu ministrs Urmass Reinsalu plāno izsaukt Krievijas vēstnieku Igaunijā Aleksandru Petrovu sniegt paskaidrojumu par Krievijas plāniem organizēt salūtu 22.septembrī, ko viena puse uzskata par Tallinas atbrīvošanas no fašistiskās Vācijas spēkiem dienu, bet otrai pusei tā ir Igaunijas galvaspilsētas okupācijas diena, otrdien vēstīja laikraksts Postimees.

Ratass: Igaunija neiesaistīsies akcīzes nodokļa karā ar Latviju

Igaunija neiesaistīsies alkohola akcīzes nodokļa karā ar Latviju un neplāno tā turpmāku samazināšanu, paziņojis premjerministrs Jiri Ratass, komentējot informāciju, ka Latvijas Saeima jau ceturtdien varētu izskatīt priekšlikumu samazināt akcīzes nodokli stiprajam alkoholam par 15%.

Apturētas Igaunijas Swedbank vadītāja un finanšu direktora pilnvaras

Igaunijas Swedbank padome saistībā ar bankā notiekošo izmeklēšanu par to, vai ir ievēroti noteikumi par naudas atmazgāšanas novēršanu, apturējusi Igaunijas Swedbank valdes priekšsēdētāja Roberta Kita un valdes locekļa un finanšu direktora Vaiko Tammeveli pilnvaras, teikts bankas paziņojumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide