Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Itālija

Salvīni neizdodas plāns gāzt premjeru

Itālijas galēji labējam iekšlietu ministram Mateo Salvīni nekādi neizdodas panākt, lai parlaments pēc iespējas drīzāk balsotu par uzticību premjerministram Džuzepem Kontem. Salvīni ir paziņojis, ka viņa vadītās partijas Līga un populistiskās Piecu zvaigžņu kustības (M5S) koalīcija ir mirusi, tāpēc uzstāj uz ārkārtas vēlēšanu rīkošanu. Valstī populārākā politiķa centienus bloķē M5S un iepriekš valdījusī centriski kreisā Demokrātiskā partija (DP), kuras nevēlas pieļaut varas grožu nonākšanu Salvīni rokās, vēsta Politico.com.

Loterijā Itālijā laimēti 209 miljoni eiro

Loterijā Itālijā laimēti 209 miljoni eiro, kas ir lielākais laimests, ko kāds ieguvis šajā valstī, trešdien paziņojuši loterijas Superenalotto organizētāji.

Itālijā aizturētā aktīvistu kuģa kapteine devusies atpakaļ uz Vāciju

Vācijas aktīvistu kuģa Sea-Watch 3 kapteine Karola Rakete, kas Itālijā bija aizturēta par nelikumīgu pietauvošanos, lai krastā Itālijas Lampedūzas salā izsēdinātu Lībijas piekrastē uzņemtos nelegālos imigrantus, pametusi Itāliju un devusies uz Vāciju, piektdien pavēstīja Raketes pārstāvētā organizācija Sea-Watch.

Itālijas tiesa atbrīvo Sea-Watch 3 kuģa kapteini

Vācijas aktīvistu organizācijas Sea-Watch 3 kuģa kapteine Karola Rakete nav pārkāpusi likumu, kad nepakļāvās aizliegumam ieiet Itālijas teritoriālajos ūdeņos, otrdien atzinusi Itālijas tiesa.

Arestētā migrantu glābēja šķeļ Eiropu

Itālijā arestētā vāciete Karola Rakete, kuras vadītais glābšanas kuģis Sea-Watch 3 ar vairākiem desmitiem Vidusjūrā izglābtu afrikāņu migrantu uz borta aizvadītajā nedēļā bez atļaujas piestāja Lampedūzas salā, ir kļuvusi par jauno simbolu migrācijas krīzei Eiropā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide