Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Jānis Bordāns

Bordāns pieļauj Brasas cietuma darbības atsākšanu

Valstij nevēloties investēt ieslodzījuma infrastruktūras atjaunošanā, iespējams, nāksies atjaunot Brasas cietumu, otrdien Saeimas Juridiskajā komisijā atzina tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP).

Ģenerālprokurors: Ar runām par "mantiniekiem" Bordāns demonstrē galīgu nekompetenci

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP), paziņojot, ka Augstākās tiesas (AT) priekšsēdētāja un ģenerālprokurora amatiem tiekot gatavoti "mantinieki" un esot ieceres tajos apstiprināt sev pietuvinātus cilvēkus, demonstrē galīgu nekompetenci, pirmdienas rītā Latvijas Radio izteicās ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Bordāns mudina tiesnešus skaidrot savus lēmumus

Savlaicīgas un saprotamas informācijas pieejamība, tai skaitā tiesnešu gatavība atbilstoši likumam sniegt skaidrojumus par saviem lēmumiem, ir priekšnosacījums, lai sabiedrība uzticētos tiesu varai un tiesu vara atgūtu savu prestižu sabiedrības acīs, šodien, piedaloties informatīvajā pasākumā pasākumā tiesu priekšsēdētājiem par tiesu sistēmas aktualitātēm, sacīja tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP).

Bordāns: Valsts finansējuma palielināšanu partijām nedrīkst atlikt

Lai arī publiskajā telpā ir izskanējusi neapmierinātība ar valdošās koalīcijas ieceri nākamgad būtiski audzēt valsts finansējumu politiskajām partijām, Jaunās konservatīvās partijas (JKP) līderis, tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) nav gatavs partiju finansējuma no valsts budžeta palielināšanu atlikt uz vēlākiem gadiem vai veikt to pakāpeniskāk.

Kalnmeiers: Bordāns neievēroja ģenerālprokurora atlaišanas kārtību

Augstākās tiesas senatore Marika Senkāne nav konstatējusi pamatu Ērika Kalnmeiera atlaišanai, ko pieteikumā bija lūguši izvērtēt 39 Saeimas deputāti, tomēr pārbaudes materiālu izvērtēšanai un lēmuma sniegšanai tiks sasaukts AT plēnums. Kalnmeiers ceturtdien intervijā Rīta panorāmai norādīja, ka par tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) vēršanos pret viņu nav bijis īpaši pārsteigts un uzskata, ka viņa atlaišanas mēģinājums bijis politiski motivēts.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide