Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 24. februāris
Diāna, Dina, Dins

Jurģis Liepnieks

Liepnieks: Aizvien lielāka nozīme ir personībām un vēstījumiem

Dažu valdības partiju neveiksme Eiropas Parlamenta vēlēšanās ir ārkārtīgi slikta ziņa valsts attīstībai, jo, protams, šīs partijas nervozēs un premjeram Kariņam būs ārkārtīgi grūti šajā situācijā strādāt – intervijā saka viens no pieredzes bagātākajiem vēlēšanu kampaņu rīkotājiem Latvijā, sabiedrisko attiecību konsultants Jurģis Liepnieks.

Divdesmit gadu krāsās

Pirms 20 gadiem Latvijas rudens kļuva par vienu košu lapu bagātāks. "No šodienas SestDiena krāsās", 1994. gada 5. novembrī pirmajā lappusē vēstīja Diena.

Liepnieks un Jēkabsons pamet darbu Abdulmuslimova holdingā

Kompānijas SIA "AB Holding" padomes priekšsēdētāja amatu atstājis polittehnologs Jurģis Liepnieks, bet padomes locekļa amatu - ekspolitiķis Ēriks Jēkabsons, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja uzņēmuma prezidents Bislans Abdulmuslimovs.

Liepnieks neizslēdz iespēju pasludināt savu maksātnespēju

Portāla Puaro.lv vadītājs un bijušais Tautas partijas dibinātāja Andra Šķēles sabiedrisko attiecību kampaņu veidotājs Jurģis Liepnieks esot nonācis lielos mīnusos - "par vairākiem miljoniem" eiro, varbūt pat latu, vēsta žurnāls Ir.

Integrācijas eksperts: Apšaubu, vai Спорная teritorija skatītāju tuvina Latvijai

Ja vēlamies sekmēt to, lai arī krievu vēlētājs balsotu par dažāda politiskā spektra partijām, nevis koncentrētos tikai uz vienu konkrētu politisko spēku, tad pastāv jautājums, vai šādas diskusijas saturs to visu veicina, tā par jauno Pirmā Baltijas kanāla (PBK) raidījumu Спорная teritorija sacīja bijušais Sabiedrības integrācijas fonda direktors Nils Sakss.

Liepnieks: Vienotība ir kļuvusi par cūkdelfīniem

Nedomāju, ka Vienotībai ir krīze. Es domāju, ka viņi kļuvuši par cūkdelfīniem. Teiksim, cūkdelfīns no vienas puses ir tāds ļoti efektīvs, no otras puses tāds pretīgs, resns un slinks, tā analītiskajā raidījumā Спорная teritorija Pirmajā Baltijas kanālā (PBK) sacīja viens no raidījuma vadītājiem Jurģis Liepnieks.__

papildināta (13:49) - Abdulmuslimovs: Liepnieks ir tīrradnis un gribētu, lai tādi cilvēki vairāk pievēršas biznesam

Izmaiņas holdinga padomē stājušās spēkā no 16.februāra. Padomes priekšsēdētāja vietnieka amatā arī turpmāk darbosies Rēzeknes Gaļas kombināta līdzīpašnieks Guntis Piteronoks, bet padomes locekļa amatā - zivju rūpnieks Andris Bite. Līdzšinējās padomes priekšsēdētājs Ē.Jēkabsons turpinās darboties holdinga padomē. _AB Holding _vienīgais valdes loceklis kopš holdinga nodibināšanas dienas - 2011.gada 14.janvāra - ir B.Abdulmuslimovs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide