Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Sestdiena, 24. februāris
Diāna, Dina, Dins

Juris Millers

Top jauna muzikālā izrāde Kapteiņa Granta bērni

6. oktobrī Ādažu kultūras centrā pirmizrādi piedzīvos Latvijas Jaunatnes teātra jaunā muzikālā izrāde Kapteiņa Granta bērni, kurā skanēs Imanta Kalniņa mūzika ar Knuta Skujenieka tekstiem, informēja izrādes producents Juris Millers.

Millera Rīgas koncertzālei vēl viena kapitulācija tiesā

Augstākās tiesas (AT) Civillietu departaments ceturtdien nolēma neierosināt kasācijas lietvedību pēc SIA Rīgas koncertzāle sūdzības par koncertzālei nelabvēlīgo Latgales apgabaltiesas lēmumu uzņēmuma strīdā ar Latvijas Zinātņu akadēmiju (LZA) par koncertzāles izlikšanu no akadēmijas telpām, aģentūrai LETA pavēstīja AT pārstāve Baiba Kataja.

Par spīti brīdinājumam, koncertzāle Rīga LZA telpas neatbrīvos

Par spīti tam, ka Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) devusi koncertzālei Rīga laiku līdz 15.septembrim telpu labprātīgai atbrīvošanai, tā LZA telpas nepametīs, aģentūru LETA informēja koncertzāles Rīga producents Juris Millers.

Millers pret LZA vadību vērsies policijā par neslavas celšanu

Koncertzāles Rīga nomnieks un koncertzāles valdes loceklis Juris Millers vērsies policijā ar lūgumu izvērtēt iespējamu noziedzīgu nodarījumu pret viņu pēc Krimināllikuma 157.panta par neslavas celšanu.Kā aģentūrai LETA sacīja Millers, runa ir par divām valsts amatpersonām - Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) prezidentu Ojāru Spārīti, kā arī LZA valdes priekšsēdētāju Valdi Kamparu.

Un atkal Jaunatnes teātris?

Vai drīkstēja atjaunot basketbola klubu VEF Rīga un hokeja klubu Dinamo Rīga? - uz visiem iebildumiem par Latvijas Jaunatnes teātra atjaunošanu ar pretjautājumu atbild producents Juris Millers, kura vadītā koncertzāle Rīga ir kļuvusi par šī teātra mājvietu.

Ventspils Krievu biedrība lūdz DP aizliegt mūzikla Cukurs. Herberts Cukurs demonstrēšanu

Ventspils Krievu biedrība nosūtījusi vēstuli Drošības policijas (DP) vadītājam Jānim Reinikam vēstuli, kurā lūdz aizliegt mūzikla Cukurs. Herberts Cukurs pirmizrādi Ventspilī.Kā aģentūru LETA informēja biedrības priekšsēdētājs Vasilijs Ginko, šāda veida pasākuma organizēšana pašlaik var novest pie "nevēlamām sekām", tādēļ vēstules kopija nosūtīta arī Ventspils pilsētas domes izpilddirektoram Aldim Ābelei, Ventspils pilsētas pašvaldības policijas priekšniekam Jānim Arājam, kā arī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšniekam Normundam Grūbim.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide