Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā 0 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Juta Strīķe

Strīķe KNAB lūdz izvērtēt Ķezberes iespējamo interešu konfliktu

Saeimas Juridiskās komisijas vadītāja Juta Strīķe (JKP) šonedēļ vērsusies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) ar lūgumu izvērtēt Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētājas Daces Ķezberes iespējamo atrašanos interešu konflikta situācijā.

Saeimas Juridisko komisiju vadīs Strīķe

Saeimas Juridisko komisiju turpmāk vadīs Juta Strīķe (JKP), trešdien lēma komisijas deputāti. Strīķe amatā nomainīs līdzšinējo komisijas priekšsēdētāju Jāni Bordānu (JKP).

Strīķe pārsūdzējusi lēmumu par viņas atlaišanu no darba KNAB

Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) amatpersona un pašreizējā Rīgas domes deputāte Juta Strīķe (Jaunā Konservatīvā partija) pārsūdzējusi sev nelabvēlīgo Administratīvās apgabaltiesas lēmumu, ar kuru noraidīta viņas prasība pret KNAB par atbrīvošanu no darba, aģentūra LETA noskaidroja Administratīvajā apgabaltiesā. Tiesu informatīvajā sistēmā pieejamā informācija liecina, ka kasācijas sūdzība Augstākajā tiesā (AT) saņemta šī gada 4. janvārī un vēl nav nozīmēts izskatīšanas datums.

Strīķe: Sudraba un Leja komisijā uzvedās kā oligarhu mafijas turpinājums

Oligarhu lietas parlamentārās izmeklēšanas komisijas slēgtajā sēdē tās priekšsēdētāja Inguna Sudraba (NSL) un prokurors Māris Leja uzvedās kā "oligarhu (..) mafijas turpinājums", šādu vērtējumu pēc komisijas sēdes žurnālistiem sniedza bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja vietniece, pašreizējā Rīgas domes deputāte Juta Strīķe (JKP).

Prokuratūra: Drošības policija nav veikusi Strīķes izsekošanu

Ģenerālprokuratūra pārbaudē secinājusi, ka Drošības policija (DP) nav veikusi Rīgas domē ievēlētās bijušās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietnieces Jutas Strīķes (JKP) izsekošanu, aģentūru LETA informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina.

Strīķe: Ģenerālprokuratūra zināja par noklausītajām oligarhu sarunām

Ģenerālprokuratūras rīcībā bija informācija par tā dēvētajām oligarhu sarunām, kas tika noklausītas viesnīcā Rīdzene, aģentūrai LETA apgalvoja bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietniece, pašreizējā Rīgas domes opozīcijas deputāte Juta Strīķe (JKP).

Strīķe izsaukta uz KNAB, lai sniegtu paskaidrojumus par it kā notikušu kukuļdošanu

Jaunās konservatīvās partijas Rīgas mēra amata kandidāte, bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietniece Juta Strīķe šodien izsaukta uz savu bijušo darbavietu, lai sniegtu paskaidrojumus par it kā notikušu kukuļošanu KNAB. Strīķe aģentūrai LETA apliecināja, ka KNAB viņu bija izsaucis, lai sniegtu paskaidrojumus saistībā ar kādu birojā ierosinātu resorisko pārbaudi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide