Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +17 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 13. jūnijs
Uva, Ainārs, Zigfrīds

Karikatūrista skats

Ilgais gadatirgus

Ministru kabinets atbalstījis Ekonomikas ministrijas priekšlikumu atjaunot lielo tirdzniecības centru darbību, ieviešot drošas tirdzniecības modeli. Valdībā atbalstītie grozījumi noteikumos Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai paredz, ka ir atcelti tirdzniecības vietu darbības ierobežojumi tirdzniecības centros, kuru kopējā tirdzniecībai atvēlētā platība ir virs 7000 kvadrātmetriem. Darbu tirdzniecības centru veikali varēja atsākt trešdien, 2.jūnijā.

Vara kļāni

Varakļānu novada pievienošanu Rēzeknes novadam Satversmes tiesa atzinusi par neatbilstošu Satversmei. Saeima otrdien galīgajā lasījumā pieņēma likuma grozījumus, kas nosaka, ka Varakļānu novads pašlaik paliks kā atsevišķa pašvaldība. Tāpat noteikts, ka Ministru kabinetam līdz 2022.gada 1.janvārim būs jāiesniedz Saeimai priekšlikumi attiecībā uz Varakļānu novada administratīvo teritoriju. Šāds izvērtējums būs jāsniedz atbilstoši Saeimas jau noteiktajam administratīvi teritoriālās reformas mērķim.

Pamanīs?!

Starptautisko Ledus hokeja federāciju varētu sodīt par Latvijā nelegālas azartspēļu vietnes reklāmu hokeja čempionāta laikā.

Klātienes valdības sēde

Rītdien Ministru kabinets atsāk klātienes sēdes. Ir izskanējuši viedokļi, ka tas varētu uzlabot valdības darba kvalitāti.

Izlaiduma vērošana

Valdība ceturtdien nolēma, ka šovasar izglītības iestāžu izlaidumi varēs notikt ārtelpās, bet tajos drīkstēs piedalīties ne vairāk kā 40 cilvēku.

Staķis atstādina Reinbahu

Rīgas mērs Mārtiņš Staķis paziņoja, ka no amata tiek atstādināts Rīgas domes Satiksmes departamenta direktors Vitālijs Reinbahs. Viņu savulaik no amata jau atbrīvoja Nils Ušakovs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide