Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Karikatūrista skats

Sarkanas līnijas

Nacionāļi un reģionāļi paziņojuši, ka Rīgas domē nesadarbosies ar Gods kalpot Rīgai, jo vēlētāji to nesaprastu. Tiešām viņu vēlētājiem tīkamāka būtu atstumtās Gods kalpot Rīgai atgriešanās pie varas ar Saskaņu?

Māja ar pagrabu

Valsts nekustamie īpašumi izsolē piedāvās iegādāties Stūra māju jeb Tetera namu ar nosacījumu, ka telpas pagrabā un pirmajā stāvā ekspozīcijai par čekas vēsturi Latvijā izmanto Latvijas Okupācijas muzejs.

PVN interpretācija

Vērtējot vienus un tos pašus datus par samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes svaigiem dārzeņiem un augļiem ietekmi, Zemkopības ministrija stāsta par ieguvumiem, kamēr Finanšu ministrija – par zaudējumiem.

Otro vilni vairs nesola

Redzot saslimšanas statistiku, var secināt, ka pie mums gaidāms nevis Covid-19 otrais vilnis, bet gan tādas kā piešprices, kad kāds ierodas no ārzemēm.

Faktu kontroles dienests

Valstī jūtama vēlme cīnīties pret viltus ziņām, taču citu rīku kā vien sabiedrības izglītošanas par informācijas iegūšanu nav. Cenzūra būtu efektīva, taču demokrātiskā sabiedrībā principā nepieņemama.

Covid-19 Gulbenes novadā

Pēc astoņu cilvēku saslimšanas ar Covid-19 Gulbenes novadā iecerēts ieviest drošības pasākumus, kuri līdzīgi tiem, kas bija spēkā valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā.

Dzēriena enerģētiskā uzturvērtība

Plānots, ka nākotnē uz alkoholiskā dzēriena pudelēm tiks izvietota informācija par dzēriena enerģētisko uzturvērtību un ar QR koda starpniecību tiks parādītas dzērienā izmantotās sastāvdaļas.

Neatzītais Bērns

Tieslietu ministrija sagatavojusi kadastrālo vērtību pārrēķinu, saskaņā ar kuru ievērojami kāps nekustamā īpašuma nodoklis. Ministrs Bordāns nu atrunājas, ka sagaida no citiem lēmumus par nodokļa atvieglojumiem.

Paliekam pie plāna B

Izglītības un zinātnes ministrija pašlaik neplāno noteikt konkrētu rādītāju, kad mācībām no klātienes režīma būtu jāpāriet daļēji attālinātā vai attālinātā režīmā, jo to plānots atstāt katras pašvaldības ziņā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide