Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Ķegums

Šileikam 21.vieta MXGP posmā Ķegumā

Latvijas motosportists Tomass Šileika svētdien "Zelta zirga" trasē Ķegumā pasaules čempionāta Latvijas "Grand "Prix" divu braucienu summā noslēdza 21. vietā MXGP klasē.

Ķegumā arī atrada zelta balsi

Ķeguma novads ir desmitā pašvaldība, kurā nepilna gada laikā kopš pašvaldību vēlēšanām ir mainījusies vadība. Par Ķeguma novada jauno priekšsēdi pēc Ilmāra Zemnieka (LZS) atbrīvošanas no amata pagājušajā nedēļā tika ievēlēts Raivis Ūzuls (Vidzemes partija), kurš divus sasaukumus ir bijis priekšsēža vietnieks. Pērn jūnijā vēlēšanās uzvarēja Latvijas Zemnieku savienība, atstājot opozīcijā iepriekšējo vadību. Ķeguma novads nav vienīgais, kur varas maiņa notika, pateicoties izšķirošajai "zelta balsij". Tās īpašnieks Kristaps Rūde (ievēlēts no Jaunās konservatīvās partijas) pārgāja pretējā pusē un kļuva par priekšsēdētāja vietnieku. Jaunajai koalīcijai ir vienas balss pārsvars.

Stupeļa ekipāža triumfē Ķegumā

Nīderlandes braucējs Etjēns Bakss un latviešu kantētājs Kaspars Stupelis svētdien uzvarēja Ķeguma trasē Zelta zirgs notikušajā pasaules čempionāta 13.posmā motokrosā blakusvāģiem.Baksa/Stupeļa ekipāža triumfēja abos sacensību braucienos.Pirmajā braucienā desmit sekundes aiz Baksa/Stupeļa finišēja beļģa Jana Hendriksa ekipāža, bet trešo vietu ieņēma francūža Valentīna Žiro ekipāža.

Pasaules motokrosa elite pulcējas Ķegumā

Pasaules labākie motokrosa braucēji šajā nedēļas nogalē mērosies spēkiem Ķeguma trasē Zelta zirgs, kur pirmoreiz notiks Nāciju kausa sacensības. Latvijas izlasi motokrosa sezonas pēdējās sacensībās pārstāvēs tikko par Anglijas čempionu kļuvušais Matīss Karro (MXGP klase), Pauls Jonass (MX2) un Roberts Justs (Open). Mūsu izlases vadītājs Jānis Kempelis atzina, ka izvēlēties braucēju trio nebija grūti, jo faktiski mums nemaz nav vairāk par trim regulāriem braucējiem pasaules čempionāta līmenī. Tā ir pavisam cita pieredze, kas nav salīdzināma ar mazāka mēroga sacensībām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide