Laika ziņas
Šodien
Migla

Kino Bize

Kino Bize savā mājaslapā piedāvā noskatīties starptautiskos kinofestivālos izrādītas filmas

Kinoteātris Kino Bize no aprīļa sākuma savā mājaslapā www.kinobize.lv piedāvā augstā kvalitātē legāli skatīties pēdējos gados kinofestivālos apbalvotās filmas un kino klasiku. Līdz šim Latvijā izrādītās filmas ir titrētas vai profesionāli dublētas latviešu valodā. Lai iepazītos ar katalogu, pirmā filma pieejama bez maksas, informēja kinoteātra pārstāve Paula Bērziņa.

Jauniešus aicina pieteikties uz Antuāna Duanela kino skolas rīkotajām lekcijām

Kinoteātrī Kino Bize septembrī atklātā Antuāna Duanela kino skola līdz 10. janvārim aicina pieteikties jauniešus vecumā no 11 līdz 16 gadiem uz nākamo kino skolas lekciju ciklu, kas norisināsies no janvāra līdz aprīlim! Aicināti gan tie, kuri jau iepriekš apmeklējuši Antuāna Duanela lekcijas, gan jaunieši bez priekšzināšanām. Šajā kursā būs iespēja padziļināti pievērsties kino žanriem, informēja kinoteātra pārstāvji.

Kinoteātrī Kino Bize norisināsies Alfreda Hičkoka filmu retrospektīva

Spriedze un terors, mazliet noslēpumainības un romantikas būs redzams Alfreda Hičkoka filmu retrospektīvā no 7. līdz 12. decembrim kinoteātrī Kino Bize. Atzīmējot viena no nozīmīgāko režisoru kino vēsturē 120 gadu jubileju, kā arī kinoteātra Kino Bize septīto gadadienu, nedēļas garumā vienā seansā varēs noskatīties astoņas Alfreda Hičkoka filmas. Retrospektīva sāksies 7. decembrī plkst. 19.30 ar filmas Psiho kinoseansu, informēja kinoteātra pārstāvji.

Tapis jauns interneta raidījums par kino Latvijā un pasaulē

Latvijā tapis interneta raidījums (podkāsts) Mans draugs – kino cilvēks, kas vēsta par jaunākajām kino aktualitātēm un analizē kā filmas, tā arī kino norises Latvijā un pasaulē, informēja raidījuma veidotāja Paula Bērziņa.

Kuldīgā norisināsies Dizaina filmu festivāls

Kuldīgā, 2. un 3. augustā norisināsies Kino Bize veidotais Dizaina filmu festivāls, kas piedāvās noskatīties labāko jauno kino, kas veltīts dizaina, mākslas un apkārtējās vides tēmām, informēja festivāla organizators Māris Prombergs.

Kino Bize notiks franču kinorežisores Klēras Denī filmu retrospektīva

Līdz ar jaunākās Klēras Denī (Claire Denis) filmas Augstākā sabiedrība (High Life) nonākšanu kinoteātros Latvijā no 12. līdz 14. aprīlim kinoteātrī Kino Bize tiks demonstrēta režisores filmu retrospektīva, informēja konteātra pārstāvis Maris Prommbergs.

Kinoteātros izrādīs brāļu Almodovaru producēto krimināldrāmu Eņģelis

No 14. marta Latvijas kinoteātros demonstrēs režisora Luisa Ortegas (Luis Ortega) krimināldrāmu Eņģelis (El Angel), kas iedvesmojusies no argentīniešu bēdīgi slavenā laupītāja Karlosa Rovledo Puča (Carlos Robledo Puch) dzīves, informēja Kino Bize pārstāvis Māris Prombergs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide