Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Pirmdiena, 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde

KNAB

KNAB rosina apsūdzēt Eigimu par kukuļa pieprasīšanu un nelikumīgi glabātu munīciju

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rosina Ģenerālprokuratūrai sākt kriminālvajāšanu divās lietās pret kādreizējo Daugavpils domes priekšsēdētāju, tagad deputātu Rihardu Eigimu (Mūsu partija) - par 10 000 eiro kukuļa pieprasīšanu un nelikumīgi glabātu šaujamieroča munīciju, noskaidroja aģentūra LETA.

KNAB Garkalnes mēram liek atlīdzināt nelikumīgi saņemtus 12 673 eiro

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pirms kāda laika Garkalnes novada domes priekšsēdētājam Mārtiņam Gunāram Bauzem-Krastiņam (LZS) licis valstij atlīdzināt 12 673 eiro, kas gūti, pašam apstiprinot sev piemaksas, noskaidroja aģentūra LETA.

KNAB Pūcem atgādina par liegumu ietekmēt SIF padomē deleģēto ministrijas amatpersonu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Jurim Pūcem (A/P) ir aizliegts ietekmēt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) amatpersonu, kura Pūces vietā darbojas Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) padomē, politiķim atgādina Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB).

Rosina bargāk sodīt par nelikumīgu priekšvēlēšanu aģitāciju

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sagatavojis grozījumus likumā, kas paredz bargākus naudas sodus par priekšvēlēšanu aģitācijas kārtības pārkāpšanu vai priekšvēlēšanu aģitācijai noteikto ierobežojumu neievērošanu.

KNAB vērtēs situāciju par Pūces sievas kandidatūru SIF vadītāja amatam

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) vērtēs situāciju par biedrības Ascendum vadītājas un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (A/P) sievas Zaigas Pūces kandidatūru Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) sekretariāta direktora amatam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide