Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +13 °C
Skaidrs
Sestdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

KNAB

KNAB: Tiesiskās palīdzības lūgumi ir galvenais kavēklis izmeklēšanā par RTAB naudas iespējamu izmantošanu Saskaņas kampaņai

Tiesiskās palīdzības lūgumu izpilde, tostarp, no Vācijas puses, ir galvenais apstāklis, kādēļ kavējas izmeklēšana kriminālprocesā pret toreizējām Rīgas tūrisma attīstības biroja (RTAB) amatpersonām saistībā ar naudas iespējamu izmantošanu "Saskaņas" priekšvēlēšanu kampaņai, aģentūra LETA noskaidroja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB).

KNAB aprēķinājis limitēto priekšvēlēšanu aģitācijas izdevumu apmēru

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aprēķinājis maksimālo limitēto priekšvēlēšanu aģitācijas izdevumu apmēru, ko katra politiskā partija un to apvienība drīkst tērēt pirms 1. oktobrī plānotajām 14. Saeimas vēlēšanām. Ierobežotie izdevumi attiecas uz visu veidu politiskās reklāmas izvietošanu, labdarību, sponsorēšanu, pabalstiem un dāvinājumiem. Līdz vēlēšanām katrs no 19 kandidējošiem politiskajiem spēkiem iepriekšminētajiem mērķiem drīkst izlietot ne vairāk kā 708 053,30 eiro.

Taisnības cīnītājs vai izmanīgs noziedznieks? II daļa

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieks Juris Jurašs un Satversmes aizsardzības biroja (SAB) darbinieks Aigars Sparāns "kādu laiku atpakaļ" dalījuši ietekmes sfēras Latgalē – A. Sparāns kūrējot naftu, bet J. Jurašs – cigaretes.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide