Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +6 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 23. februāris
Haralds, Almants

Krāpšana

Kuldīdzniecei izkrāpti 160 000 eiro

Trešdien Valsts policijā saņemts iesniegums no kādas kuldīdznieces par 160 000 eiro izkrāpšanu, informēja Valsts policijas sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Arvien biežāk iedzīvotāji saņem telefona zvanus no viltus likumsargiem

Arvien biežāk iedzīvotāji saņem telefona zvanus no krāpniekiem, kuri uzdodas par tiesībsargājošo iestāžu, tostarp policijas vadības līmeņa amatpersonām, turklāt krāpnieki bieži nosūta fotogrāfijas ar viltotām Valsts policijas dienesta apliecībām, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Tiesa attaisno Rīgas kartes bijušos valdes locekļus un konsultantu lietā par sabiedrisko attiecību pakalpojumiem

Ekonomisko lietu tiesa 20.decembrī pilnībā attaisnoja bijušos pašvaldības uzņēmuma Rīgas satiksme meitasfirmas Rīgas karte valdes locekļus Pāvelu Tulovski un Aleksandru Brandavu un sabiedrisko attiecību aģentūras Baltijas komunikāciju centrs (BKC) valdes priekšsēdētāju Gintu Federu krimināllietā par iespējamu naudas izkrāpšanu un atmazgāšanu, noskaidrots tiesā.

Igaunijā aizdomās par krāpniecību tur tiešsaistes platformu ziedojumu Ukrainai vākšanai

Igaunijas Policijas un robežsardzes departamentam ir aizdomas par krāpniecību īpaši lielā apmērā, ko nevalstiskā organizācija Infograafika ja Ergonoomika Instituut (Inforgrafikas un ekonomikas institūts) un tā vienīgais valdes loceklis Anrī Laupmā veicis ziedojumu Ukrainai vākšanas platformā Toeta.me, vēsta portāls Rus.Postimees.ee.

Kad slavenībām labāk neticēt

Plaši pazīstams latviešu aktieris, kas Facebook reklāmā aicina izmantot vienreizēju piedāvājumu, kuram tūlīt beigsies termiņš. Ziņa par žurnālistu, kurš iekūlies pamatīgās nepatikšanās. Pāris klikšķi, daudz nedomājot līdzi, un rezultātā – iztukšots bankas konts. Šī situācija labi raksturo riskus, ar kuriem nākas saskarties daudziem interneta lietotājam. Visbiežāk, klikšķinot uz šādas saites, tiks ielādēta ļaunatūra, izkrāpta nauda vai iegūti personas dati.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide