Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +26 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 29. jūlijs
Vidmants, Edmunds, Edžus

Latgales vēstniecība Gors

Neiejūgsimies izdomātos kritērijos

Par to, kā laikā, kad kultūras nozare ir apturēta, dzīvo reģionālās koncertzāles un ar kādu skatu tās raugās nākotnē, Aismas Orupes saruna ar Latgales vēstniecības Gors vadītāju Diānu Zirniņu.

FOTO: Pandēmijas ieziemotās pasākumu norišu vietas iemūžinātas fotoprojektā

Latvijas pasākumu norišu vietu asociācija (LPNVA) aicinājusi izcilo fotogrāfu Jāni Deinatu iemūžināt pandēmijas ieziemotās ēkas. Fotogrāfijas ir pandēmijas laika dokumentāla liecība, kurās fiksētas norišu vietu tukšās telpas. Fotogrāfijās noķertā sajūta reizē rāda tukšumu un rada sajūtu, ka tūlīt, tūlīt norises vietas vērs durvis un pasākumi atkal atsāksies.

Pianists Reinis Zariņš ieraksta Pētera Vaska klaviermūzikas albumu

No 7. līdz 9. martam Latgales vēstniecībā Gors pianists Reinis Zariņš ierakstījis Pētera Vaska klaviermūzikas albumu, sadarbojoties ar ieraksta skaņu režisoru Normundu Šnē. Mūzikas ierakstu izdos Somijas mūzikas ierakstu kompānija Ondine, informēja Gora pārstāvji.

Gora svētku tiešsaistes koncertos muzicēs Georgijs Osokins, Kremerata Letonica, Beāte Zviedre, Ieva Šablovska

Šonedēļ Latgales vēstniecība Gors piedāvā iespēju tiešsaistē noskatīties gada izskaņas laikam radītas koncertprogrammas – 23. decembrī plkst. 19 tiešraidē no Gors Lielās zāles skanēs dziedātājas Beātes Zviedres, arfistes Ievas Šablovskas, saksofonista Ainara Šablovska un sitaminstrumentālistes Martas Kauliņas koncerts Ceļā uz Ziemassvētkiem, savukārt 26. decembrī plkst. 17 tiks pirmatskaņota kamerorķestra Kremerata Baltica vienības Kremerata Letonica un pianista Georgija Osokina koncertprogramma Tiekamies mūzikā!, informēja koncertzāles pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide