Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas karavīri

Latvijas karavīri pārstājuši veikt Irākas drošības spēku apmācības

Ņemot vērā situācijas saasināšanos Irākā, arī Latvijas karavīri kopā ar pārējām koalīcijas dalībvalstīm ir pārstājuši veikt Irākas drošības spēku apmācības, aģentūrai LETA pastāstīja Latvijas Aizsardzības ministrijas (AM) preses pārstāvis Kaspars Galkins.

Seši Latvijas karavīri turpina misiju Irākā

Neraugoties uz to, ka NATO apturējusi Irākas drošības spēku apmācības, visi seši Latvijas karavīri turpina savu misiju Irākā, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas (AM) Preses nodaļas vadītāja Anete Gnēze.

Joprojām neredz pamatu apturēt Latvijas karavīru dalību misijā Irākā

Aizsardzības ministrijas (AM) rīcībā joprojām nav ziņu, ka pēc uzbrukuma ASV vēstniecībai un Irānas ģenerāļa nogalināšanas būtu pieaudzis sešu Irākā dienošo Latvijas karavīru drošības apdraudējums, tāpēc viņi pagaidām nepārtrauks dalību misijā, aģentūrai LETA sacīja aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP).

Bergmanis: Latvija turpinās sniegt atbalstu Afganistānai

Šodien, 9. jūlijā, NATO samitā Varšavā tika apstiprināta deklarācija, kas paredz, ka alianse turpina apmācības operāciju_ Resolute Support _Afganistānā pēc 2016. gada, sniedzot ieguldījumu drošības un stabilitātes sekmēšanā šajā valstī, informē Aizsardzības ministrija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide