Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Svētdiena, 14. aprīlis
Strauja, Gudrīte

Latvijas Kultūras akadēmija

LKA studentu izrāde piedalās starptautiskā teātra festivālā Setkání/Encounter Čehijā

Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) teātra režijas mākslas 3. kursa studentes Nellijas Spūles kursa darba izrāde Ei, jūs tur! izvēlēta dalībai prestižajā Starptautiskajā teātra skolu festivālā Setkání/Encounter, kas norisināsies no 16. līdz 20. aprīlim Brno, Čehijā, un to jau 34. gadu rīko L. Janāčeka Mūzikas un skatuves mākslas akadēmija.

Latvijas Kultūras akadēmija aicina uz amatniecībai veltītiem vebināriem

Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) ar 14 partneriem no kopumā 11 Eiropas valstīm uzsākusi Eiropas Savienības programmas Apvārsnis Eiropa finansēta starptautiska pētniecības projekta Tracks4Crafts īstenošanu par amatniecības zināšanām kā Eiropas kultūras mantojuma daļu un aicina uz amatniecībai veltītu vebināru sēriju, kas tiek uzsākta šī gada 29. septembrī, informēja LKA pārstāve Aija Lūse.

Kultūras akadēmijā sasniegti augstākie rādītāji konkursā par budžeta vietām pēdējo piecu gadu laikā

28. jūlijā noslēdzās pieteikšanās un iestājpārbaudījumi bakalaura un maģistra līmeņa studijām Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA), sasniedzot augstākos konkursa rādītājus bakalaura studijās uz vienu budžeta vietu, kas ir lielākais pieredzētais konkurss pēdējo piecu gadu laikā, informēja Latvijas Kultūras akadēmijas pārstāve Aija Lūse.

Zini vai pēti, pēti un zini

Esiet pazīstami! Profesora Pētera Laķa Jaunā zinātnieka balvas ieguvēja Lote Katrīna Cērpa.

Aicina pieteikties profesionālās pilnveides kursam Muzeju darbības pamati

Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Tālākizglītības centrs aicina pieteikties muzeju profesionāļu vidū populārajam profesionālās pilnveides kursam Muzeju darbības pamati (160 akadēmiskās stundas), kas notiks 2023. gada 11.septembrī–6.decembrī, informēja LKA pārstāve Aija Lūse.

Pirmo reizi LKA pasniegs profesora Pētera Laķa Jaunā zinātnieka balvu

Godinot profesora Pētera Laķa ieguldījumu Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) dibināšanā un attīstībā, veicinot bakalaura studiju līmeņa studējošo interesi par zinātnisko pētniecību, atbalstot studējošo iesaisti LKA akadēmiskās un lietišķās pētniecības aktivitātēs, LKA izlaidumā, 27. jūnijā, pirmo reizi tiks pasniegta profesora Pētera Laķa Jaunā zinātnieka balva.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide