Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -12 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 13. februāris
Malda, Melita

Latvijas Olimpiskā komiteja

Karogu uztic biatlonistei un slēpotājam

Vērienīgākais jauniešu sporta pasākums – 2025. gada Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiskais festivāls – no 9. līdz 16. februārim norisināsies Gruzijā. Sacensībās piedalīsies aptuveni 950 sportistu no 45 Eiropas valstīm astoņos sporta veidos.

Gadu pirms olimpiskajām spēlēm nosaukti Milānas - Kortīnas delegācijas vadītāji

Ir atlicis tieši gads līdz XXV Ziemas Olimpiskajām spēlēm, kuras no 2026. gada 6. līdz 22. februārim norisināsies Milānā-Kortīnā, Itālijā. Lai pienācīgi sagatavotos un nodrošinātu delegācijas dalību Spēlēs, Latvijas Olimpiskās komitejas Izpildkomiteja ir apstiprinājusi ziemas Olimpisko spēļu delegācijas vadītāju un viņa vietniekus, kuri būs atbildīgi par dažādām sporta disciplīnām un sacensību norises vietām, sportistu labsajūtu un labbūtību.

Vējonis un Platonovs ievēlēti par LOK viceprezidentiem

Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis un Latvijas Peldēšanas federācijas prezidents Aivars Platonovs otrdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ārkārtas Ģenerālajā asamblejā ievēlēti par LOK viceprezidentiem.

LOK prezidenta amata kandidāts Buks: organizācijas vadībai jābeidz būt arogantai

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) līdzšinējai vadībai bija aroganta attieksme pret saviem biedriem un to uzreiz pēc gaidāmajām vēlēšanām nepieciešams mainīt, izdevniecības "Dienas Bizness" kopā ar žurnālu "Sporta Avīze" organizētajā diskusijā otrdien teica LOK prezidenta amata kandidāts Jānis Buks.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide