Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas Valsts ceļi

VAS Latvijas Valsts ceļi uzsāk satiksmes drošības kampaņu Nebrauc autā!

Teju puse autovadītāju atzīst, ka, veicot apdzīšanas manevru, tā vidū ir gadījies attapties, ka nav pietiekami labi novērtēta situāciju uz ceļa. Apdzīšana ir viens no bīstamākajiem manevriem uz autoceļa, un neveiksmīga apdzīšana ir viens iemesliem smagiem ceļu satiksmes negadījumiem, kuros iet bojā cilvēki. Par to, kas jāņem vērā, veicot dažādus manevrus, un ko nozīmē ceļa horizontālais apzīmējums VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) atgādinās informatīvās satiksmes drošības veicināšanas kampaņas Nebrauc autā! ietvaros.

FOTO: Atjaunota viena no senākajām valsts ceļu būvēm – Kaķupītes caurteka

Vaivē, Vidzemes šosejas (A2) 85,6 kilometrā ir pabeigti Kaķupītes caurtekas pārbūves darbi. Šīs caurtekas sākotnējā izbūve ir datēta ar 1850. gadu, un tā bija viena no senākajām valsts pārvaldībā esošajām ceļu būvēm, kā arī viena no lielākajām caurtekām valsts ceļu tīklā, informē VAS Latvijas valsts ceļi.

Pirms svētku brīvdienām atgādina par ierobežojumiem uz valsts ceļiem

Autovadītājiem, kuri valsts svētku brīvdienās izlems doties izbraucienos, jārēķinās ar vairāk nekā 20 valsts ceļu būvdarbu vietām, turklāt naktī uz sestdienu Vidzemē uz vairākiem galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem norisināsies Kopības velobrauciens, informē Latvijas valsts ceļi (LVC).

Brīdina par palēninātu satiksmi Pierīgā

Dodoties Lieldienu brīvdienās, šodien autobraucējiem Pierīgā jārēķinās ar īpaši intensīvu satiksmi, vietām tā var būt palēnināta, aģentūru LETA informēja Latvijas Valsts ceļi.

Tuvākajās dienās šoferiem jāuzmanās - uz ceļiem iespējams apledojums

Latvijas valsts ceļu pārstāvji informē, ka atbilstoši meteorologu prognozēm, turpmākajās dienās šonedēļ gaisa temperatūra nakts un rīta stundās daudzviet var noslīdēt zem nulle grādiem, bet dienā ir iespējams slapjš sniegs un autoceļi var kļūt slideni. No rītiem uz autoceļiem var veidoties apledojums, arī slapjais sniegs un lietus samazinās riepu saķeri ar ceļa virsmu.

FOTO: Sāk pārbūvēt Vidzemes šoseju pie Sēnītes

Šogad Vidzemes šosejas posmā (A2) - no Garkalnes līdz Inčukalnam - pie Sēnītes plānots izbūvēt asfaltbetona apakškārtas un pabeigt pārvadu būvniecības darbus tā, lai rudenī varētu atjaunot satiksmi, pirmdien žurnālistiem Vidzemes šosejas Sēnītes posma prezentācijā stāstīja Binders būvdarbu projekta vadītājs Aldis Vigulis.

Lange: Latvijā ceļus būvē tāpat kā Igaunijā un Lietuvā

"Pēc būtības Latvijā ceļus būvē tieši tāpat [kā pārējās Baltijas valstīs - red.]. Kvalitāte jaunizbūvētiem ceļiem ir tāda pati, specifikācijas ir līdzīgas. Latvijas būvnieki strādā Lietuvas un Igaunijas tirgū, tāpat kā Lietuvas un Igaunijas būvnieki strādā Latvijas tirgū. Nav nekā tāda no tehnoloģiju viedokļa, kas būtu citādāks," intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta Panorāma norādīja VAS Latvijas Valsts ceļi vadītājs Jānis Lange, piebilstot, ka galvenā problēma esot finansējuma apjoms - tieši tāpēc pie mums ceļu stāvoklis ir sliktāks nekā kaimiņos.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide