Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas valsts meži

Latvijas valsts meži: Lietus nav mazinājis augsto ugunsbīstamību mežos

Kompānijas pārstāvji norāda, ka, neraugoties uz šīs nedēļas lietusgāzēm atsevišķos reģionos, uguns draudi mežos Latvijā arvien saglabājas, tāpēc Latvijas valsts meži aicina ikvienu izvairīties no jebkādas atklātas liesmas radīšanas mežā vai tiešā tā tuvumā.

LVM: Meža nozarei šis gads varētu būt grūts

Meža nozarei šis gads varētu būt grūts apaļkokmateriālu cenu krituma dēļ, aģentūrai LETA prognozēja valsts mežu apsaimniekotāja Latvijas Valsts mežu (LVM) Komunikācijas daļas vadītājs Tomass Kotovičs.

Godināti konkursa Sakoptākais mežs laureāti

Noritējis viens no svarīgākajiem meža nozares pasākumiem Latvijā – gada balva Zelta čiekurs, kuras laikā tika paziņots arī konkursa Sakoptākais mežs ieguvējs, kas vienlaikus ir nominācijas Par ilgtspējīgu saimniekošanu laureāts.

Valsts nepārsola zviedrus vēsturiskā mežu darījumā

Uzņēmums Latvijas valsts meži (LVM) nav iegādājies lielas meža platības Latvijas austrumos, jo uzskatīja prasīto cenu par pārāk augstu. Šos mežus novembra vidū kompānija ar zviedru kapitālu pārdeva citai zviedru kompānijai, svētdien ziņoja LTV raidījums de facto.

ZM: Cena par zviedru meža īpašumiem Latvijā bija pārāk augsta

Zviedrijas Bergvik Skog meža īpašumu un uzņēmumu Latvijā pārdošanas cena, par kādu tos iegādājās Zviedrijas meža nozares koncerns Södra, Latvijas valsts mežiem (LVM) bija pārāk augsta, aģentūrai LETA atzina Zemkopības ministrijas (ZM) Meža departamenta direktors Arvīds Ozols.

Stiklu mežs pēc ugunsgrēka

Talsu novada Valdgales pagastā valsts nozīmes dabas lieguma Stiklu purvi tuvumā esošajā meža teritorijā, ko apsaimnieko a/s Latvijas valsts meži, rudenīgi košo krāsu vietā melnē pamestības sajūta, taču, vērīgi ieskatoties, redzams, ka daba nav pilnībā padevusies ugunsnelaimei, kas mežā plosījās šīs vasaras vidū, – starp apdegušajiem stumbriem un saknēm no augsnes spraucas ārā zāle, ogulāju mētras un cita mežam raksturīgā veģetācija, netrūkst arī sēņu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide